Sorum var Kizlar bakarmisinizz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gözbebeğim tarafından oluşturulan Kizlar bakarmisinizz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 366 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bakarmisinizz
Konbuyu başlatan Gözbebeğim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Bu gün adet günüm ama daha olmadım test yaptım bir kaç gün önce negatif çıktı bite sancim vardı biraz sabah olurum dedim ama olmadım benim günüm hiç geçmez ama varsa da korkmuyorum değilim düşük yaparım diye tedbir almak istyrm bu sefer ama var mi yok mu bilemiyrmda acaba ne yapsam ôğrenirim..
tahlil veririsen kesin sonucun cikar

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Olabilir ama ben stres yapmadım hiç sadece korku vr olursa gitmesinden başka türlü yok yani bide benim hiç geçmez Günlerim günleri hep satarım 21 günde bir ...
O zamn hayırlısı olsun inşallah canım benim gebelik istiyir musun bekliyor muydun ?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyi düşün iyi olsun canım benim belki hamile olursun sağ Salim kucağına alırsın iyi düşün

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
O zamn hayırlısı olsun inşallah canım benim gebelik istiyir musun bekliyor muydun ?

İyi düşün iyi olsun canım benim belki hamile olursun sağ Salim kucağına alırsın iyi düşün
İstiyorum hem de cok

Bide sırt omuzlarim çok ağriyor dayanmiyrm sirttan

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar