Sorum var Kızlar bakarsınız bilginize ihtiyacım var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilan ❤️ tarafından oluşturulan Kızlar bakarsınız bilginize ihtiyacım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 308 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bakarsınız bilginize ihtiyacım var
Konbuyu başlatan Dilan ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Dilan ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kirkimin çıkmasına 15gun var ve söylemesi ayıp ama sizden başka bu konuyu danisixak kimse yok bana güvenilir korunma yollu söylermiş iniz benim çocuk henüz çok küçük ikinci çocuğu hiç düşünmüyorum oyuzden en güvenilir korunama yolu söyleyin bana

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kızlar kirkimin çıkmasına 15gun var ve söylemesi ayıp ama sizden başka bu konuyu danisixak kimse yok bana güvenilir korunma yollu söylermiş iniz benim çocuk henüz çok küçük ikinci çocuğu hiç düşünmüyorum oyuzden en güvenilir korunama yolu söyleyin bana
Hepsinde gebe kalma ihtimali var ya canım ama en iyisi spiralbnm 40 çıktı hemen hasta oldum ikinci de Allah'tan bir şey olmzsa gidip taktıracağım bnde 5 sene kalmıştı arada kontrole GT kayma vs varsa bakılır cnm

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Deri altı implant var 3 yıl süreyle kesin garanti veriyorlar. Ben tüplerimi bağlatım 25 gün önce doğumumda. Eğer bağlatmasaydım bu korunma yolunu tercih edecektim. Çünkü benim spiralim kaymıştı. Ya da kadınlar için aylık yıllık iğneler var. Sağlık ocağı bu konuda bilgilendirip yardımcı olabilir.

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
2 aydır annemde kalıyorum en etkilisi o bence direk yapmıyorsun o işi 😅 Şaka bir yana spiralle çok hamile kalan var.Burada da 2. çocuğu kime sorsan spirale rağmen hamile kalmış.Deri altı implant daha iyi diye duydum ben de, hap da iyimiş de aynı saatte gün atlamadan almak zor

Üç cocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Cnm deri alti implant dediginiz koldan takilan mi ben cok arastirdim memnun kalan baya insan var dediginiz gibi benim de eltim spralden hamile kaldi suan alti aylik bende allah izin verirse insallah dogumumu yapip babamin evine gidecem orda kalacam iki ay nasil edet olsam hemn gidip taktiracam bende benimki sezeryan bide bu ucu de birer yil arayla hamile kaldim doktor seninki baya sikinti diyo dikislerin zarar goruyor.diyor bakalim hayirlisi artik

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canim suan en iyi olarak deri alti impilant diyolar açıkçası koruma yönünde cok iyiymis ben suan prezarvetifler korunuyoruz ama onada cok güvenemiyorum açıkçası

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Canım spiral 6 aydan önce takılmıyor Muş ebem söyledi rahim 6 ay da anca eski haline geliyor dedi eğer takarsan kayar yine gebe kalirsin dedi. Esin dikkat edicek dedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar