Sorum var Kızlar bakınn

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 00Betül tarafından oluşturulan Kızlar bakınn başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 215 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bakınn
Konbuyu başlatan 00Betül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Belinayin❤️ Annesi

00Betül

Kayıtlı Üye
rank
Yardımınıza ihtiyacım var akşam olunca gece olunca bi bulantı tutuyor hala geçmedi prilam da fayda etmiyor artık ne yapmam lazım sizce ne rahatlatır

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Yardımınıza ihtiyacım var akşam olunca gece olunca bi bulantı tutuyor hala geçmedi prilam da fayda etmiyor artık ne yapmam lazım sizce ne rahatlatır
Prilam bazen etki etmeyebilir doktorla görüşüp değiştirmesi uygunsa başka bir şey yazdırabilirsin ama mümkün olduğunca ilaçtan uzak durmakta fayda var canım genelde yoğurt salatalık tuzlu kraker iyi gelir açlık da bulantı yapabiliyor hiçbir şey yiyemiyorsan meyve sebze ye bunlar da iyi gelir kaç aylık hamilesin

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Ablacım ben sana dedim ama sen beni dinlemedin rengarenk diye bir ilaç vermiş sana doktor 1 2 gün önce bana onu verdibdemissin bana hangi ilacı aldın sen diyede bana sormuşsun hatda gaviscon surup var o sana daha iyi fayda eder hemen etkisini gösteren bir ilaç cunki o

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Doktorun daha iyi bilir bunalr fayda etmiyorsa

00Betül

Kayıtlı Üye
rank
Prilam bazen etki etmeyebilir doktorla görüşüp değiştirmesi uygunsa başka bir şey yazdırabilirsin ama mümkün olduğunca ilaçtan uzak durmakta fayda var canım genelde yoğurt salatalık tuzlu kraker iyi gelir açlık da bulantı yapabiliyor hiçbir şey yiyemiyorsan meyve sebze ye bunlar da iyi gelir kaç aylık hamilesin
Sağol canım 20 hafta olduk hala geçmedi ya sadece akşamları böyle sabah hiç bişey yok yatacağım zaman geliyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ablacım ben sana dedim ama sen beni dinlemedin rengarenk diye bir ilaç vermiş sana doktor 1 2 gün önce bana onu verdibdemissin bana hangi ilacı aldın sen diyede bana sormuşsun hatda gaviscon surup var o sana daha iyi fayda eder hemen etkisini gösteren bir ilaç cunki o
Denicem canım

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım 20 hafta olduk hala geçmedi ya sadece akşamları böyle sabah hiç bişey yok yatacağım zaman geliyor

Denicem canım
Dene qbla cunki senin dedin şikayetin aynısını ben oğluma hamile iken yasadim ve iyi gelen tek ilac oydu bende

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

00Betül

Kayıtlı Üye
rank
Canm limonlu suyu dene
İçiyorum canım ama pek de fayda etmiyor sabahları çok iyiyim bu saatlerde geliyorlar ya

20 hafta canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İçiyorum canım ama pek de fayda etmiyor sabahları çok iyiyim bu saatlerde geliyorlar ya

20 hafta canım
Akşam kaçta yemek yiyorsun canım ?

Yada ne tüketiyorsun yemek olarak

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar