Kizlar bakliyat böceği konu

• Konbuyu başlatan Shshs
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Shshs tarafından oluşturulan Kizlar bakliyat böceği konu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 244 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bakliyat böceği konu
Konbuyu başlatan Shshs
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kizlar evimde küçük böcek hep görüyordum ilacladim olmadı ilaçlama sirekti de çağırdım olmadı kekiğin içinde olduklarini gördüm bakliyat böceği adı susam böceğinede benziyor naptiysam gitmiyolar nasıl kurtulabilirim
Bakliyat koyduğun yerde rutubet var mı yada bakliyat kutuların plastik mi canım ben onun için cam kap kullanıyorum hiç bir sorun olmuyor hafif nem bile varsa dolapta böceklenme yapar

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar evimde küçük böcek hep görüyordum ilacladim olmadı ilaçlama sirekti de çağırdım olmadı kekiğin içinde olduklarini gördüm bakliyat böceği adı susam böceğinede benziyor naptiysam gitmiyolar nasıl kurtulabilirim
Teyzem acik paketteki bakliyatlari buzdolabinda alttaki sebzelik kismina koyuyor ve hicbir boceklenme yasamiyor

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Böceği gördüğün yere bir iki diş sarımsak koy plaatik kap kullanma normalde bütün bakliyat un baharatta içine defne yapragi koy hicbirsey olmuyor birde serin ortamda muhafaza et

Tüm sayfalar yüklendi.