Sorum var Kızlar banaf mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Kızlar banaf mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 468 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar banaf mısınız
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar post açmıştım bebeğim memeyi red ediyor diye ama memeyi şu an emiyor ama alttan gazını çıkartırken ağlama krizi tutuyor bebeğimi ve gece bir kere mama verdiğim için iki defa fln kustu az bişey mama sizce fazlamı geliyor anlayamadım mama vermicem artık ama gogsumdeyken bile ıkinmaya çalışıyor ağlamaya başlıyor iki gün önce kaka yapmıştı kakası koyu yeşil kivamdaydi sizce ne yapmalıyım kafayı yemek üzereyim mamayi akşam ve gece veriyodum kesmelimiyim sizce mamayi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar post açmıştım bebeğim memeyi red ediyor diye ama memeyi şu an emiyor ama alttan gazını çıkartırken ağlama krizi tutuyor bebeğimi ve gece bir kere mama verdiğim için iki defa fln kustu az bişey mama sizce fazlamı geliyor anlayamadım mama vermicem artık ama gogsumdeyken bile ıkinmaya çalışıyor ağlamaya başlıyor iki gün önce kaka yapmıştı kakası koyu yeşil kivamdaydi sizce ne yapmalıyım kafayı yemek üzereyim mamayi akşam ve gece veriyodum kesmelimiyim sizce mamayi
Mama kabız yapıyor olabilir canım hangi marka

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kabızlım çekiyor belli mamayı bir süre kes istersen zaten çok vermiyormuşsun. Emiyorsa daha kolay her emzirmeden sonra masaj yap karnına. Ve popsuna kulak temizleme cubupu ile zeytin yağ sür. O düzeltir onu

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Mama kabız yapıyor olabilir canım hangi marka
Aptamil progamin as canm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kabızlım çekiyor belli mamayı bir süre kes istersen zaten çok vermiyormuşsun. Emiyorsa daha kolay her emzirmeden sonra masaj yap karnına. Ve popsuna kulak temizleme cubupu ile zeytin yağ sür. O düzeltir onu
Dediğin gibidir belki cnm öyle yapicm artık mamayı kesicem

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aptamil progamin as canm

Dediğin gibidir belki cnm öyle yapicm artık mamayı kesicem
Bizde kızıma Aptamil ile başlamıştık biz de çok kabızlık yapmıştı canım tabii bu bebekten bebeğe çocuktan çocuğa değişir ama mMalar bazı bebeklere yaramıyor maalesef

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Emzirince de aynı şekil oluyor mu canım çok fazla geliyor galiba ne kadar veriyorsun
Yok canım emzirince böyle bişey olmuyor mama verirken oluyor 90 CC veriyorum

Kakasında mukus yani sümüksü şeyler varmı ?
Mukus vardı sanki tam gozlemlemedim canim

Kakasında mukus yani sümüksü şeyler varmı ?
Mukus vardı sanki tam gozlemlemedim canim
İyi yaparsın canım zaten şurda 2 ay sonra ek gıdaya başlar onun için saha iyi oluer
Aynen canım 2 ay sonra zaten ek gıda ve normal süte baslicam

Tüm sayfalar yüklendi.