Sorum var Kızlar bebeğimin boynu yamuk

• Konbuyu başlatan Fatmanuraysima
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatmanuraysima tarafından oluşturulan Kızlar bebeğimin boynu yamuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 498 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bebeğimin boynu yamuk
Konbuyu başlatan Fatmanuraysima
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20
F

Fatmanuraysima

Guest
Kızlar bebeğim 5. Ayın içinde ve son 3 haftadır boynunu kafasını sürekli sola doğru büküyor hiç dik duramıyor bi kaç tanıdıklar sürekli sağa yatır düzelir dediler şimdi öyle yapıyorum sizce düzelir mi başına böyle bişiy gelen varmı acaba yardımcı olursanız çok sevinirim çok korkuyorum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bebeğim 5. Ayın içinde ve son 3 haftadır boynunu kafasını sürekli sola doğru büküyor hiç dik duramıyor bi kaç tanıdıklar sürekli sağa yatır düzelir dediler şimdi öyle yapıyorum sizce düzelir mi başına böyle bişiy gelen varmı acaba yardımcı olursanız çok sevinirim çok korkuyorum
Yüzüstü bıraktığında boynunu tutabiliyor mu canım

Hyl2017

Kayıtlı Üye
rank
Canim dr a söyle götürdüğün de benim kızım da elini kaldıramıyordu 3 ayliken farkettim ben eline bisey veriyordum hemen birakiyordu dr söyledim oda fizige gönderdi onlar bisey yok dedi ama israrla bi farklilik var dedim sonra icin rahat etmiycekse cocuk nörolojiye götur dediler göturdum dogumda sinir damarlari zedelenmis ondanmis iyiki erken farketmissin dedi fizik tedavi aldik 1 2 ay sonra duzeldi eger duzelmeseydi ameliyat olcakti insallah yinede bisey yoktur seninkinde ama sen tedbiri elden birakma götur bi anlat erken farketmek herzaman icin iyidir

Yagmurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun cnm benim kızım 4 yaşında bı kaç aylıkken sağa sola eğrilik başladı kısa süreli oluyodu onemsemedik başlarda sonra uzun süreli eğrilik başladı yani bı kaç saat sürüyordu her iki tarafa da oluyodu sonra bı gün boyunca eğrilikler başladı kasilma kusma başladı öyle oldugunda hangi tarafa egriliyosa o tarafta gözü de kapanıyordu herşeyi yapıldı capa tıp fakultesinde hiç bişey çıkmadı sonra bı doktor bulduk sağolsun baktı geçici boyun eğriliği bu dedi yaş aldıkça gecicek çok şükür uzun süredir atlattık olmuyo artık ama çok korkmuştuk sende araştır mutlaka bı tarafa oluyorsa ve surekliyse tortikolis olabiliyormuş ki onunda çaresi var korkma ama mutlaka bı doktora goster

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum bence doktora göster

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Canım bence bir doktora götür en iyisi doktorun bakmasl

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar