Sorum var Kizlar bebegimin hareketlerini ne zaman hissedebilirim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Senemt tarafından oluşturulan Kizlar bebegimin hareketlerini ne zaman hissedebilirim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,560 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bebegimin hareketlerini ne zaman hissedebilirim
Konbuyu başlatan Senemt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Senemt

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben 16 haftalik hamileyim 4 uncu ayimi doldurdum ilk gebeligim bebegimin hareketlerini ne zaman hissedebilirim
Cok merak ediyorum bazilari diyorki sirt ustu yat karnini oksa hareketlerini hissedersin dediler ama ben hala hissetmiyorum boyle olan varmi ne zaman hissettiniz bebeginizin hareketlerini

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Daha hissetmek için erken . İlk hamilelikte değil de iki üç olsaydı o dedikleri gibi olabilirdi. 21. 22. Haftalardan sonra pır pır ediyor gibi hissetmeler başlayabilir. Bu hamileden hamileye de değişir. Dr muayene de her şey normal diyorsa zamana bırakmak gerek. 30 dan sonra çok hareketli canım yanıyor diyebilir biz anneler 😉

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
Daha hissetmek için erken . İlk hamilelikte değil de iki üç olsaydı o dedikleri gibi olabilirdi. 21. 22. Haftalardan sonra pır pır ediyor gibi hissetmeler başlayabilir. Bu hamileden hamileye de değişir. Dr muayene de her şey normal diyorsa zamana bırakmak gerek. 30 dan sonra çok hareketli canım yanıyor diyebilir biz anneler 😉
Cok merak ediyorum hic mide bulantim olmadi bu zamana kadar hareketlerini hissedince nasil bi duygu cok merak ediyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum 23. Haftaya kadar net hissedersin
Daha cok var ozaman cok heycanliyim ya nasil dayanirim bilemiyorum 😊

Kuzum 23. Haftaya kadar net hissedersin
Daha cok var ozaman cok heycanliyim ya nasil dayanirim bilemiyorum 😊
Bugün yarin hissedebilirsin 🙂
İnsallah 😊😊

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben 16 haftalik hamileyim 4 uncu ayimi doldurdum ilk gebeligim bebegimin hareketlerini ne zaman hissedebilirim
Cok merak ediyorum bazilari diyorki sirt ustu yat karnini oksa hareketlerini hissedersin dediler ama ben hala hissetmiyorum boyle olan varmi ne zaman hissettiniz bebeginizin hareketlerini
Bir iki hafta daha bekle hissedersin. Normalde Doktorlar bebek biraz gelişince sırt üstü uzanmayin diyor aklında bulunsun inşallah 🤗

Hivda Çulcuoğlu

Kayıtlı Üye
rank
23 haftalık hamileyim ve daha yeni hissediyorum erken daha canım hissetmen için

16 ile 22. Hafta arası gülüm 🥰

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
Bir iki hafta daha bekle hissedersin. Normalde Doktorlar bebek biraz gelişince sırt üstü uzanmayin diyor aklında bulunsun inşallah 🤗
Ya niyeki bi zararimi dokunuyor ki o sekilde yatmamin

Tesekkur ederim ☺️🥰

Tesekkur ederim ☺️🥰
23 haftalık hamileyim ve daha yeni hissediyorum erken daha canım hissetmen için
Cok tesekkur ediyorum 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar