Kizlar bebisim karnimda aşıri hareketli disardanda belli oluyor🙈 korkuyom dogurcam diye heran😂 sezeryan olucam cunki 4 hft sora

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Esmanurun annesi♥️ tarafından oluşturulan Kizlar bebisim karnimda aşıri hareketli disardanda belli oluyor🙈 korkuyom dogurcam diye heran😂 sezeryan olucam cunki 4 hft sora başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 915 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kizlar bebisim karnimda aşıri hareketli disardanda belli oluyor🙈 korkuyom dogurcam diye heran😂 sezeryan olucam cunki 4 hft sora
Konbuyu başlatan Esmanurun annesi♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esmanurun annesi♥️

Umayyy

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy sizinde bolemi korkuyorum canlar ya disardanda belli oluyor haraketleri😂😂
Benimkide aynı çok hareketli ve belli oluyo dışarıdan yanımda biri varsa hemen elimle kapatıyorum 😀ben hareketini hissetmesemde doktor ultrason çekerken çok hareketli diyo bide öbür hareketleri çıksa ultrasonda ne der acaba 😀😀

Esmanurun annesi♥️

Kayıtlı Üye
rank
Yqa ne guzel Cok ozledm bebegmn karnmda hrkt etmsni yeni dogum yptm yarn 6 günlk alisamadm😏
Yaaa kuzum yerim seni😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Korkma cnmm artik yeri daraldigi icin disardan belli bnm oglumDa oyleydi😄😄😄
Anldm canmm😘🤣🙈🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimkide aynı çok hareketli ve belli oluyo dışarıdan yanımda biri varsa hemen elimle kapatıyorum 😀ben hareketini hissetmesemde doktor ultrason çekerken çok hareketli diyo bide öbür hareketleri çıksa ultrasonda ne der acaba 😀😀
Masallh kuzucukkk🤣🤣🥰bende ole valla disardan hissediliyor cnmm

Tüm sayfalar yüklendi.