Sorum var Kızlar ben aranızdan ayrılmayı düşünüyorum sebebi ise galiba arada erkek uyulerde giriyormuş sizinle alakası yok çıkarsam eğer ama düşünüyorum yani

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Kızlar ben aranızdan ayrılmayı düşünüyorum sebebi ise galiba arada erkek uyulerde giriyormuş sizinle alakası yok çıkarsam eğer ama düşünüyorum yani başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,478 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar ben aranızdan ayrılmayı düşünüyorum sebebi ise galiba arada erkek uyulerde giriyormuş sizinle alakası yok çıkarsam eğer ama düşünüyorum yani
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Zaten erkekler kendini belli ediyor hamilelik yerine direk cinsellik üzerine soru sorandan ben şüpheye düşüyorum çünkü o kadar özel mevzuyu bayan dahi olsa konuşmamak gerek doğru değil bence şahsen yani şöyle ki sadece bebekle alakalı hamilelikle alakalı şeyler olmalı cinselliğe girmek boşalmak bilmem ne sert ilişki bunlar konuşulmamalı dinende uygun değil kadının kadına bahsetmesi bir çok postta gördüm ve hiç bir şekilde cevap yazmadım gereksiz bir çok şey bende görüyorum bebeğin sorunları kilosu boyu haftası annenin rahatsızlığı bebeğin sorunu emzirme gibi vs amenna ama gerisi boş yani bir kaç kişi sebebine bende takılıyorum yoksa bakmam bile buraya 👎 mahvediyor insanlar herşeyi
Biriside yazmıştı çocuğum olmuyor eşim kuma getirdi gelen kuma hamile diye o kişiye kaç yıllık evlisiniz yazdım ne ara kuma getirdi gibisine o kişiden bana cevap gelmedi ben bazen dönüş mesajı yazmayanlari merak ediyorum kim diye 😃çok merakıyım

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Biriside yazmıştı çocuğum olmuyor eşim kuma getirdi gelen kuma hamile diye o kişiye kaç yıllık evlisiniz yazdım ne ara kuma getirdi gibisine o kişiden bana cevap gelmedi ben bazen dönüş mesajı yazmayanlari merak ediyorum kim diye 😃çok merakıyım
Bu devirde kuma mı kaldı ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Burası tek kadınlara göre uygulama ama böyle erkek olabilir aramızda diye duyunca giresim gelmiyor güveni kalmıyor insanın açıkçası yani
Artık mesajlarda cevap vermiyorsun canım?

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Beni çok seven var ne tatlısınız tm gitmicem ❤️😍

Haklısın canım ama gitme bi yere demetim
Canımsın burdayım 💖💖

Canımsın burdayım 💖💖