Sorum var Kizlar ben dayanamiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bebeyimin annesi tarafından oluşturulan Kizlar ben dayanamiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 638 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar ben dayanamiyorum
Konbuyu başlatan Bebeyimin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Didem ikra

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Nasilsiniz kizlar? Doktorum bana 19 haftanda gel dedi cinsiyyeti de o zaman oyrenicekmişim hemde, ama ben dayanamiyorum sabirsizlaniyorum ultrasyonda gorsenirmi bebeyimin cinsiyyeti
Kaç tane çocuğun var ki canım bu kadar merak ediyorsun☺️ya kızdır ya erkek dua et sağlıklı doğsun canım bu daha önemli bence hayırla al kucağına inşallah 🤲

Bebeyimin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kaç tane çocuğun var ki canım bu kadar merak ediyorsun☺️ya kızdır ya erkek dua et sağlıklı doğsun canım bu daha önemli bence hayırla al kucağına inşallah 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tabikide ilk once sağlikli hayirli evlat olur inşAllah, ilk gebelik bende ve heyacanliyim

Tabikide ilk once sağlikli hayirli evlat olur inşAllah, ilk gebelik bende ve heyacanliyim
Şu an kaç haftalıksın canım
13

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

13
Aslında bebeğin pozisyonu müsait ise tahminde bulunur doktor

Nasilsiniz kizlar? Doktorum bana 19 haftanda gel dedi cinsiyyeti de o zaman oyrenicekmişim hemde, ama ben dayanamiyorum sabirsizlaniyorum ultrasyonda gorsenirmi bebeyimin cinsiyyeti
Canım ben de çok sabırsızdim ve çok heyecanlıydım seni çok iyi anlıyorum bende 14. Hafta gittim sordum göstermiyor 1 ay sonra gel dedi ben meraktan duramadim 1 hafta sonra randevu aldım gittim 🤭hocam cinsiyetini çok merak ediyorum duramadim dedim gel bakalım dedi 15. Haftada yani baktı erkek dedi canim

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Nasilsiniz kizlar? Doktorum bana 19 haftanda gel dedi cinsiyyeti de o zaman oyrenicekmişim hemde, ama ben dayanamiyorum sabirsizlaniyorum ultrasyonda gorsenirmi bebeyimin cinsiyyet

Bugün gittim birşey söyledi bebeğin küçük dedi biraz daha bekle dedi. Değişebilir dedi ayrintilida ogrencez bu gidisle

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar