Sorum var Kizlar ben dogurdum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Senemt tarafından oluşturulan Kizlar ben dogurdum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,480 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 16 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar ben dogurdum
Konbuyu başlatan Senemt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum normal doğum sandım seninkini ben
Normal dogum oldu zaten 😂 oglan beklemedi benim bi an suyumgelince acilmamnoldu sonra sanci derken 3 te girdim dogumhaneye 10 bucuk 11 arasi dogdu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gözün aydın Canım Rabbim anali babalı büyütsün inşallah dogumun nasıl gecdi
Sukur acilmam cabuk oldu belkide son zamana kadar calistim diye okadar cabuk acildi cunku sabah isteydim oglen eve geldim aksam ustu tekrar gidicektim son yarim gunumude calisip izine cikicaktim yarin ama oglusum beklemedi oglen suyum geldi 3 te hastaneye yatirildim 10 bucuk 11 arasi dogdu

Han_ ım

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebegim kucuk olmasina ragmen dun suyum geldi hicbiseyde hazirlikli degildik hemen apar topar hastaneye yatisimiz oldu ogleden sonra 3 te aksam da saat10 bucuk ve 11 arasi bebegim dunyaya geldi biraz kucuk haftasini doldurmadigi icin 2200 kilo saglikli sukurler olsun kuveze falan almadilar ama benim minik bey daha 20 gun bekliyemedi ☺️

Cok sukur iyiyim ama biraz dikislerim var sadece oglusumda iyi sukurler olsun ☺️

Canim ben ilk tuvaletimi altima yaptim sandim sonra bi baktim devami geliyor suyum geldigini anladim biraz sumuksu bi yapisi var kaygan ama berrak bi suydu benimki
Bişe sorabilirmiyimmi

Sewdam

Kayıtlı Üye
rank
Normal dogum oldu zaten 😂 oglan beklemedi benim bi an suyumgelince acilmamnoldu sonra sanci derken 3 te girdim dogumhaneye 10 bucuk 11 arasi dogdu

Sukur acilmam cabuk oldu belkide son zamana kadar calistim diye okadar cabuk acildi cunku sabah isteydim oglen eve geldim aksam ustu tekrar gidicektim son yarim gunumude calisip izine cikicaktim yarin ama oglusum beklemedi oglen suyum geldi 3 te hastaneye yatirildim 10 bucuk 11 arasi dogdu
Gözün aydın balım kaç haftalık tin 🙂

Senemt

Kayıtlı Üye
rank

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebegim kucuk olmasina ragmen dun suyum geldi hicbiseyde hazirlikli degildik hemen apar topar hastaneye yatisimiz oldu ogleden sonra 3 te aksam da saat10 bucuk ve 11 arasi bebegim dunyaya geldi biraz kucuk haftasini doldurmadigi icin 2200 kilo saglikli sukurler olsun kuveze falan almadilar ama benim minik bey daha 20 gun bekliyemedi ☺️
Gözün aydın cnm Allah analı babalı büyütsün. Bende 36+3 teyim heyecanla bekliyorum valla sert davranıyor anasına bu aralar gelme gelme diyorum ama bakalım 🤣

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın cnm Allah analı babalı büyütsün. Bende 36+3 teyim heyecanla bekliyorum valla sert davranıyor anasına bu aralar gelme gelme diyorum ama bakalım 🤣
😂 Kuzum benim hicbiseyim yoktu hersey bi anda oldu ben bile anlamadim esimde hastaneye giderken daha zamani vardi niye simdi erkenden geliyor diye soyluyodu 😂 hic belli olmuyor heran hersey olabilir herseye hazirlikli ol canim benim hicbiseyim hazir degildi

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah Allah'ım sağlıkla analı babalı büyütsün inşallah 🥰🙏🧿 aceleci demek ki küçük beyimiz 🥰😅 annesine kavuşmak istemiş demek ki sağlıklı olsun da yeter 🤗🤗 Hadi gözün aydın 💜💜

Sewdam

Kayıtlı Üye
rank
36+6 haftaliktim suyum gelince hastaneye gittim ordan dogum baslamis

Ben a101 de calisiyodum canim artik son gunumu calisiyordum yarin dogum iznine ayrilcaktim ama bebegim bi gun daha bekleyemedi ☺️
Maşallah canım 😇darısı bana da insallh

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar