Kızlar ben geldim 😅

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Kızlar ben geldim 😅 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,033 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kızlar ben geldim 😅
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
GGelmiyor gelmiyor 😂😂 hayırlısı ile gününde gelir inşallah paşam kuzum 🤭🤭

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dogsun da uykusuz kalmaya da razıyım zaten uyuttugu da söylenemez yakışıklinın 😂😂

Allah razı olsun balım 😘❤️
Ayy gülüm öyle söyleme benim bebiş saat 7 uyandı dahada uyumadı saat gece 1 kadar kafayı yedim yaa iftardan sonra çay icemedim nasıl yemek yedim onu bile bilmiyom vallahi eşime verdim iki dakika bak ben sofrayı kaldırım dedim eşim beni çağırdı ben gelmiyom gelirsem burası kalacak dedim ama dayanamadım gittim salona eşim bebeği bana verdi camiye gidiyom deyip gitti camiye normalde caminin yolunu bilmeyen adam 🤣 bugün camiye gidesi geldi 🤣🤣🤭🤣diyorumya uykusuz kalmaya son 28 gün 🤣🤣bugünlerin değerini bil 🤭

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayy gülüm öyle söyleme benim bebiş saat 7 uyandı dahada uyumadı saat gece 1 kadar kafayı yedim yaa iftardan sonra çay icemedim nasıl yemek yedim onu bile bilmiyom vallahi eşime verdim iki dakika bak ben sofrayı kaldırım dedim eşim beni çağırdı ben gelmiyom gelirsem burası kalacak dedim ama dayanamadım gittim salona eşim bebeği bana verdi camiye gidiyom deyip gitti camiye normalde caminin yolunu bilmeyen adam 🤣 bugün camiye gidesi geldi 🤣🤣🤭🤣diyorumya uykusuz kalmaya son 28 gün 🤣🤣bugünlerin değerini bil 🤭
Ay o derece yani 🤭

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
İyidir kuzum aynen öyle ya canları sağolsun Elizan hanım da iyi işte nazlanıyor paşam nasıl oldu en son konuşuyorduk sonra giremedim 😇

Yaa efsaneler haziranda doğar 😅😅😅😍benim oğlumda haziran 14 🥰

Ya canım sorma oğlan sürekli okuldan hasta olup geliyordu kıza mı bakayım oğlanı mı uzak tutayım şaştım kaldım bir ara

Allah analı babalı büyütsün canım 😅😍

Keyfini çıkar bacım 🥰😅😅

Sanada az kalmış kuzum ya biz iyiyiz şükür kızla uğraşıyoruz ne yapalım🤦‍♀️😅 hiç üzme tatlı canını bir süre dikkat edersin kuzum sağlıkla kavuş da gerisi önemli değil 🥰
Şükür iyiler nurum bi yaramazlk yok bakalm

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Valla benimki o derece yani gülüm

Bazen lavoya bile gidemiyom durmadigi için bitek sabah saat 10 buçukta güzel yatiyo saat 12 1 kadar onun dışında yarım saat 1 saatte bir uyanır gülüm

Bazen lavoya bile gidemiyom durmadigi için bitek sabah saat 10 buçukta güzel yatiyo saat 12 1 kadar onun dışında yarım saat 1 saatte bir uyanır gülüm önceden tahammül edemez dim sinirlerim bozulurdu yani diyer cocuklarimda ama bunda öyle değilim oynuyorum konuşuyorum eyleniyorum uykusuz bile kalsam onunla gülünce unutuyorum uykusuzlugumu vallahi

Son düzenleme:

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
15 gün var ama kızım iri bebekmis doktorlar arasında çatışma var kan hastalığım için normal diyorlar kadın doğum kesinlikle sezeryan diyor haftaya belli olacak😂🤭
Canım kacıncı hftasın vr kilosu nekdar

15 gün var ama kızım iri bebekmis doktorlar arasında çatışma var kan hastalığım için normal diyorlar kadın doğum kesinlikle sezeryan diyor haftaya belli olacak😂🤭
Bnm de 35+3kilo 2550 haftasına göre az geldi gibi yaa acaba aynı hftamıyız ikimiznde 15günü var ondan sordum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Valla benimki o derece yani gülüm

Bazen lavoya bile gidemiyom durmadigi için bitek sabah saat 10 buçukta güzel yatiyo saat 12 1 kadar onun dışında yarım saat 1 saatte bir uyanır gülüm

Bazen lavoya bile gidemiyom durmadigi için bitek sabah saat 10 buçukta güzel yatiyo saat 12 1 kadar onun dışında yarım saat 1 saatte bir uyanır gülüm önceden tahammül edemez dim sinirlerim bozulurdu yani diyer cocuklarimda ama bunda öyle değilim oynuyorum konuşuyorum eyleniyorum uykusuz bile kalsam onunla gülünce unutuyorum uykusuzlugumu vallahi
Yaa öp benim yerime bol bol miniğini 😍

Aysem

Kayıtlı Üye
rank

Bnm de 35+3kilo 2550 haftasına göre az geldi gibi yaa acaba aynı hftamıyız ikimiznde 15günü var ondan sordum
37+6 kilosu 4canm suyumda aşırı fazlaymis iri bebek diyorlar kızıma😂

Hiç az gelmesin canm doğuma kadar 3u bulur bide sağlıkla dogsun sütünle dahada büyür bebeğin

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Hoşgeldin canım eskilerden kim kaldı derken sen belirdin🙂 bizim dönemden çok kişi yok artik.
Benim kızım 2.5aylik oldu kız çocuğu gerçekten başkaymis aşk yasiyoruz ailecek onun dışında uykusuzluk hastalık mücadele ediyoruz😘
Hoşbulduk canım gerçekten kız çocuğu çok başkaymış oğlum kıskanmasın 😅😅😅🤭 bizdede durumlar aynı 3 aylık olacak kısmetse nazlı bıdık uğraştırıyor 😅😅

Bir karar verin çocuğu doğurcam de 😅😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar