Kızlar ben geldim 😅

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Kızlar ben geldim 😅 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,035 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kızlar ben geldim 😅
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Yerim seni ben🤣cocuklardan nefes alip giremez olduk🤣🤣 bizde bi yaramazlik yok kuzum yuvarlanip gidiyoruz bakalm elizan nasıl 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Seldammm🤗🤗🥰🥰
İyidir kuzum aynen öyle ya canları sağolsun Elizan hanım da iyi işte nazlanıyor paşam nasıl oldu en son konuşuyorduk sonra giremedim 😇

Merhaba canıımmmmmm ❤️ Erken gelmese benim prensesim Haziran 1 sezeryan günü aldık sabırsızlıkla bekliyorum 🥰🥲

Gizemmmm kendini özletiyorsun 🤩
Yaa efsaneler haziranda doğar 😅😅😅😍benim oğlumda haziran 14 🥰

Sen nerelerdesin canım ya post açacaktım seni soracaktım merak ettim
Ya canım sorma oğlan sürekli okuldan hasta olup geliyordu kıza mı bakayım oğlanı mı uzak tutayım şaştım kaldım bir ara

Allah analı babalı büyütsün canım 😅😍

Keyfini çıkar bacım 🥰😅😅

Hoş geldin cnm bayadir Yoktun elizan nasıl iyi mi😍 benim doğuma 83 günüm.var kuzum ☺️ seker yükleme.testimde malesef seker çıktı ona canım sıkkın onun dışında herşey yolunda senin minikle aran naisl ?
Sanada az kalmış kuzum ya biz iyiyiz şükür kızla uğraşıyoruz ne yapalım🤦‍♀️😅 hiç üzme tatlı canını bir süre dikkat edersin kuzum sağlıkla kavuş da gerisi önemli değil 🥰

Son düzenleme:

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Hoşgeldiiinn uzun zamandır yoktun Yuşa Han bey gayet iyi anne karnında keyfine bakıyor erken çıkmak için zorluyor ama zorla tutuyoruz içerde işte 😂 sen nasılsın, hayat nasıl gidiyor

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Toplaşın iki dedikodu edelim neler yapıyorsunuz kızlar doğuma ne kadar kaldı kimler doğurdu bebişler nasıl 😍
Hoşgeldin canım eskilerden kim kaldı derken sen belirdin🙂 bizim dönemden çok kişi yok artik.
Benim kızım 2.5aylik oldu kız çocuğu gerçekten başkaymis aşk yasiyoruz ailecek onun dışında uykusuzluk hastalık mücadele ediyoruz😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar