Sorum var K覺zlar ben geldim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk覺nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe儭 taraf覺ndan oluturulan K覺zlar ben geldim bal覺kl覺 konuyu okuyorsunuz. Bu konu imdiye dek 602 kez g繹r羹nt羹lenmi, 43 yorum ve 5 tepki puan覺 alm覺t覺r...
Kategori Ad覺 Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Bal覺覺 K覺zlar ben geldim
Konbuyu balatan Ayshe儭
Balang覺癟 tarihi
Cevaplar
G繹r羹nt羹leme
襤lk mesaj tepki puan覺
Son Mesaj Yazan Ayshe儭

Ayshe儭

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
14 ubat 2022
襤naallah al覺rs覺n kuzum ar覺n dinlenice geciyormu kendini sen cok yordun kuzum dinlen bu son zamanlarda yorma kendini
Biraz daha iyi gibiyim ama hala kas覺klar覺m belim ar覺yor ayaklar覺m yan覺yor ama san覺r覺m yorgunluktan inallah 癟ok yak覺nda ilerim tamamen bitecek az bir iim kald覺
Mesaj覺n覺z bir 繹nceki mesaj ile otomatik birletirildi

Hogeldin can覺m 弘 seninde doumun yak覺n yanl覺 bilmiyorsam hay覺rl覺 haberlerini al覺r覺z sal覺kla hay覺rl覺s覺yla kavuun inallah
Amin can覺m inallah saolas覺n 弘 37 haftal覺k olduk baya yaklat覺k korkular artt覺 heyecan artt覺 綽綽

Bebein Tahmini Doum Tarihi: 2022-08-19
Gebeliinizin 40. Haftas覺ndas覺n覺z.
Kilo tahmini yapmak art覺k zor. bebeiniz 3300 gr ve 51 cm. 3 g羹nde bir biyofizik profil bakt覺rmal覺s覺n覺z. Eer sorun yok ve vajinal douma engel bir durumunuz yoksa beklemeye devam ederiz.
襤mza alan覺n覺za hesaplama eklemek i癟in t覺klay覺n覺z

Berenin Annesi 儭

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
10 Ekim 2021
Bug羹n kendi doktoruma kontrole gidecektim fakat kendi doktorum haftaya 癟arambaya kadar olamayacakm覺 朮朮 acayip 羹z羹ld羹m neyse dedim zaten sal覺k oca覺 doktorumuz tahliller yapm覺t覺 bir s羹r羹 oraya gideyim sonu癟lar覺ma bak覺p yorumlas覺n. Gittim ve dediki a覺r覺 enfeksiyonun var 癟ok riskli dedi ve iki tane antibiyotik verdi biri u toz olan gece i癟ilen varya ondan birde normal antibiyotik 丹 ila癟 i癟mekten nefret eden ben mecburen i癟mek zorunday覺m 癟羹nk羹 doktor 癟ok dikkat et douma az kald覺 riske atma dedi. ekerim 癟覺kmad覺 gayet normal 81 癟覺kt覺. Ve B12 vitamini verdi eksiklii varm覺 yine hep olduu gibi 丹丹
Ve bug羹n karn覺m覺 癟ekip ablama att覺m dediki karn覺n baya aa覺 inmi doumuna baya az kald覺 dedi. Veee i癟ime acayip korku d羹t羹 uan nedense a覺r覺 korkuyorum anlatamam farkl覺 bir korku bu ka癟覺覺 olmayan bir yola girmiim gibi farkl覺 bir his ve alt karn覺mda sanc覺 var kal癟ama belime vuruyor ama ritmik deil kesintisiz vuruyor san覺r覺m o da 癟ok yoruyorum kendimi o y羹zden. Bakal覺m 癟arambaya kadar domazsa minnak Kayra aramba doktor ne diyecek durum nedir bakaca覺z. Hala haftas覺na g繹re b羹y羹k m羹 yoksa normal durumda m覺 bakal覺m
Ayem sa salim olunu kuca覺na al覺rs覺n inallah hay覺rl覺 haberlerini bekliyorum 歹

Ayshe儭

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
14 ubat 2022

Kilo tahmini yapmak art覺k zor. bebeiniz 3300 gr ve 51 cm. 3 g羹nde bir biyofizik profil bakt覺rmal覺s覺n覺z. Eer sorun yok ve vajinal douma engel bir durumunuz yoksa beklemeye devam ederiz.

i癟ek20

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
31 May覺s 2022
Biraz daha iyi gibiyim ama hala kas覺klar覺m belim ar覺yor ayaklar覺m yan覺yor ama san覺r覺m yorgunluktan inallah 癟ok yak覺nda ilerim tamamen bitecek az bir iim kald覺

Amin can覺m inallah saolas覺n 弘 37 haftal覺k olduk baya yaklat覺k korkular artt覺 heyecan artt覺 綽綽
Aynen kuzum yorgunlukdan hepsi kendini cok yoruyorsun dinleenrek YAP kuzum Allah yard覺mc覺n olsun 襤naAllah 仆弘

Bebein Tahmini Doum Tarihi: 2022-11-14
Gebeliinizin 27. Haftas覺ndas覺n覺z.
Bebeiniz yakla覺k karnabahar b羹y羹kl羹羹nde.
Bebekte periyodik uyku ve uyan覺kl覺k d繹nemleri balar. beyin 癟ok fazla aktif olmaya balar. akcier b羹y羹mesi son halini al覺r ancak hen羹z d覺ar覺da nefes al覺p verecek olgunlukta deildir. 2. trimester bitiyor. s覺rt ar覺lar覺, bacak kramplar覺 s覺kla覺r.
Bebeinizin boyu yakla覺k 35 cm a覺rl覺g覺 950 gr :)

Ayshe儭

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
14 ubat 2022
Aynen kuzum yorgunlukdan hepsi kendini cok yoruyorsun dinleenrek YAP kuzum Allah yard覺mc覺n olsun 襤naAllah 仆弘
Amin can覺m saolas覺n normalde i yapacakt覺m ama yatt覺m daha devam etmek istemedim

i癟ek20

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
31 May覺s 2022

Bebein Tahmini Doum Tarihi: 2022-11-14
Gebeliinizin 27. Haftas覺ndas覺n覺z.
Bebeiniz yakla覺k karnabahar b羹y羹kl羹羹nde.
Bebekte periyodik uyku ve uyan覺kl覺k d繹nemleri balar. beyin 癟ok fazla aktif olmaya balar. akcier b羹y羹mesi son halini al覺r ancak hen羹z d覺ar覺da nefes al覺p verecek olgunlukta deildir. 2. trimester bitiyor. s覺rt ar覺lar覺, bacak kramplar覺 s覺kla覺r.
Bebeinizin boyu yakla覺k 35 cm a覺rl覺g覺 950 gr :)

Zeynep23

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
6 Ekim 2021

Ahh o duygular karmakar覺覺k oluyor ama g羹zel duygular 弘 az kalm覺 hadi hay覺rl覺s覺 歹

Gamze H羹meyra

歹HMEYRAM歹
Y繹netici
Mod
Ay覺n Annesi
rank
Kat覺l覺m
25 Mart 2022
Kuzum hay覺rl覺si ile sal覺kla gelsin inallah minik Kayra
Bug羹n kendi doktoruma kontrole gidecektim fakat kendi doktorum haftaya 癟arambaya kadar olamayacakm覺 朮朮 acayip 羹z羹ld羹m neyse dedim zaten sal覺k oca覺 doktorumuz tahliller yapm覺t覺 bir s羹r羹 oraya gideyim sonu癟lar覺ma bak覺p yorumlas覺n. Gittim ve dediki a覺r覺 enfeksiyonun var 癟ok riskli dedi ve iki tane antibiyotik verdi biri u toz olan gece i癟ilen varya ondan birde normal antibiyotik 丹 ila癟 i癟mekten nefret eden ben mecburen i癟mek zorunday覺m 癟羹nk羹 doktor 癟ok dikkat et douma az kald覺 riske atma dedi. ekerim 癟覺kmad覺 gayet normal 81 癟覺kt覺. Ve B12 vitamini verdi eksiklii varm覺 yine hep olduu gibi 丹丹
Ve bug羹n karn覺m覺 癟ekip ablama att覺m dediki karn覺n baya aa覺 inmi doumuna baya az kald覺 dedi. Veee i癟ime acayip korku d羹t羹 uan nedense a覺r覺 korkuyorum anlatamam farkl覺 bir korku bu ka癟覺覺 olmayan bir yola girmiim gibi farkl覺 bir his ve alt karn覺mda sanc覺 var kal癟ama belime vuruyor ama ritmik deil kesintisiz vuruyor san覺r覺m o da 癟ok yoruyorum kendimi o y羹zden. Bakal覺m 癟arambaya kadar domazsa minnak Kayra aramba doktor ne diyecek durum nedir bakaca覺z. Hala haftas覺na g繹re b羹y羹k m羹 yoksa normal durumda m覺 bakal覺m
M

Bebein Tahmini Doum Tarihi: 2022-09-17
Gebeliinizin 35. Haftas覺ndas覺n覺z.
Bebeiniz yakla覺k b羹y羹k kavun b羹y羹kl羹羹nde.
B繹brekler tamamen geliti. karacier baz覺 at覺k maddeleri yok edecek duruma geldi. bir癟ok temel fiziksel geliim tamamland覺.karn覺n覺z iyice b羹y羹d羹. 繹zellikle sa tarafta kaburgalar bask覺 artar. bu haftadan itibaren doum eklini planlamak gerekir.
Bebeinizin boyu yakla覺k 44 cm a覺rl覺g覺 2490 gr :)
T羹m sayfalar y羹klendi.