Kızlar bende doğurdum 💃❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Senayekta tarafından oluşturulan Kızlar bende doğurdum 💃❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,078 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bende doğurdum 💃❤️
Konbuyu başlatan Senayekta
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Size doğum hikayemi anlatmayı çok isterdim ama hiç güzel değildi 😥 dün kontrole diye geldim bu sabah 5e doğru sezeryan oldum. Suni sancı felan aldım çok kötü bir süreçti ama sonuç olarak kızım şuan yanımda ❤️ meleğim uyuyo
Canımsın siz iyisiniz demi smdi❤cok gelmis gecmis olsun kuzumm😣

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Size doğum hikayemi anlatmayı çok isterdim ama hiç güzel değildi 😥 dün kontrole diye geldim bu sabah 5e doğru sezeryan oldum. Suni sancı felan aldım çok kötü bir süreçti ama sonuç olarak kızım şuan yanımda ❤️ meleğim uyuyo
Gözün aydın cnm Rabbim analı babalı büyütsün inşallah prensesi kokla bizim yerimeze rabbim tüm acılarını geçirsin inşallah tez zamanda toparlanirsin 🙏❤️

Rüyaa

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın canım Allah analı babalı buyutsun

Tüm sayfalar yüklendi.