KIZLAR BENİ LİNÇLEMEYİN🤣🤣🤣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan KIZLAR BENİ LİNÇLEMEYİN🤣🤣🤣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 924 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı KIZLAR BENİ LİNÇLEMEYİN🤣🤣🤣
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan balkizim

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Aleyna hanım merhaba benimde kızım 27 aylık toplasan 10 kelimesi yok sizin kızınız gibi anne ımmmm diye isaret edip gösteriyor istediği şeyleri söylenenleri yapıyor neyse ben dayanamadım ilk once çocuk doktoruna götürdüm kan tahlili aldı b12 si aşırı düşük çıktı, kansızlık ve d vitamini eksikliği çıktı konuşmasını çok etkiliyormuş bunlar. İlaçlar verdi b12 iğnesi verdi çocuk psikiyatrisine yönlendirdi gittik sorular sordu işte eşyaları amacına uygun mu kullanıyor evde neler yapıyor vs ailede geç konuşan var mi vs gibi gibi... Sonra bize 1 kağıt verdi isterseniz size atabilirim yapılacaklar için 1 ay sonra kontrole gidicez ama benim kızımda çok nazlı keyifci canı istemiyor konuşmayı bunu anladım dr a götürmekte fayda var kbb ye işitme testi de yaptır dedi daha yaptırmadim
Dmden atarsanız çok mutlu olurum gerçekten çok teşekkür ederim ☺🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dmden atarsanız çok mutlu olurum gerçekten çok teşekkür ederim ☺🙏
Ben size mesaj attım dönüş sağlarsanız çok sevinirim

Son düzenleme:

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben de çok konuşuyorum pastel boya yapıyoruz Her gün kuru boyayla resim çiziyoruz bazen oyun hamuru ile oyun oynuyoruz Her gün parka çıkartmaya çalışıyor Eşim oyuncaklarını da döküyorum ama gerçekten çok inat bir çocuk her şeyi bu deyip gösteriyor Kızım bak bu su Kızım bak bu işte tabak vesaire söylüyorum bu neymiş diyorum çok üsteleyince bağırıp çağırıyor Yani ben de ne yapacağımı şaşırdım açıkçası bir ara en basit kurduğu cümle sadece Dede gitti Onun dışında başka kelime yok anne baba işte bebek tek tek söyleyebiliyor ama ikisini bir araya getirip asla söylemiyor ona söyleneni gayet iyi anlıyor yanında oyuncak inek vardı Elissa ineği cemre'ye ver dedim gidip verdi anlamada problem yok çok şükür göz teması her şeyimiz var söyleneni yapıyor ama yani bilmiyorum bu inadından mı Yoksa gerçekten mi konuşamıyor Ben de iyice kafaya takmış durumdayım şu an

Canım ben de Bim'den yaşına uygun kitap aldım kitap da okuyoruz Ben okumadığım zaman sadece kendi diliyle bebekçe bir şeyler söylüyor okuyormuş gibi yapıyor kitabı ama Ayşe'ye de yazdım zaten hani gerçekten inat bir çocuk söyleneni anlıyor Bak kızım bu su şu tabak falan diyorum ama illa eliyle gidip bu bu diye ısrar ediyor söylemiyor inadından mı Yoksa gerçekten mi söyleyemiyor bilmiyorum Dans ediyoruz şarkı da söylüyoruz yani Yapmadığım şey kalmadı açıkçası
Maşallah anlıyor olması öğrendiği anlamına geliyor üzülme konuşur görümcemin oğlu 3 yaşa yakın konuştu şu an 4 yaşında sen ben gibi hiç takılmadan konuşuyor harf bile yutmuyor r s harfleri bi söylemesi var hayran kalırsın o ilgi delisi o yüzden konuşmadı annesi işi gücü bırakıp konuşsun sadece onunla ilgilensin diye yine de git doktora tavsiyesi olur muhakkak

Abla benim oğlan 8 aylık ve babası diyor ay diyor anne diyor dişleri çıkmadığı halde bunları diyebiliyor ha babası demesine kaynanam ogretdi ona
Maşallah subhanallah 🥰🥰

Son düzenleme:

balkizim

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar hayırlı geceler nasılsınız ☺
Bi konu hakkında sorum olacak lütfen baştan söylüyorum linçlemeyin🤣🤣🤣normalde pek inanmam ama baya kişi etkili oldu diyince bi bende burdaki bacılara sorayım dedim
Benim büyük kızım iki hafta sonra 28 aylık olacak yani neredeyse hemen hemen 2.5 yaşına yaklaştı... Ama hala cümle kuramıyoruz malesef... Sonunda doktora randevu bulup aldım burda randevu bulmak aşırı zor.. Her neyse kızım 1 yaşında emekledi 1.5 yaşında yürüdü keyifçi bir kızım var malesed.. Eşim acele etme konuşur bi sorun yok bence geç konuşur diyor ama bi yandan da içim içimi yiyordu ya yanlış bişey yapıp hakkına girersem geç kalırsam diye.. Neyse randevu buldum o ara biraz araştırma yapıyodum bu arada çocuğu konuşmayan o kadar anne var ki anlatamam... En çok duyduğum şeylerden biri hz musanın konuşma duasıymış aranızds yapıp faydasını gören var mı... İkincisi de linçlemeyin dediğim şey de🤣🤣🤣🤣muhabbet kuşunun suyunu içirirsen konuşuyormuş çocuk ve bunu baya bikaç kişi yapmış ve herkes konuştu yazmış valla bi anne olarak halimden siz anlarsınız inanmakta istemiyorum ama bi yandan da düşünmüyor değilim gerçek mi diye aranızda bu durumu yaşayan var mı acaba fikirlerinize ihtiyacım var🙏🙏
Benim kız iki yaş iki aylık ingilizce turkce iki dilide çatır çatır konusuyor maşallah ama oğlum geç konuştu her çocuk farklı doktora götür bence

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Benim kız iki yaş iki aylık ingilizce turkce iki dilide çatır çatır konusuyor maşallah ama oğlum geç konuştu her çocuk farklı doktora götür bence
Maşallah canım randevu buldum çok şükür 4 gün sonra götüreceğim inşallah teşekkür ederim 🙏oğlunuz kaç yaşında konuştı acaba ve geç konuşmasının sebebi neydi

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Aleynacim Elif ben azranin annesi hesabım değişti oğlum dört yaşına kadar anne demedi düşün
Aaa merhaba abla hoşgeldin nasılsın bayadır yoktun... Bizim elisa her şeyi anlıyor söyleneni dahi yapıyor çok şükür bazı kelimeleri mırıldanarak söylüyor ama cümle yok çarşamba günü doktora randevu aldım bakalım ne diyecek oğlunu doktora götürdün mü hiç bilerek mi konuşmamıi yoksa konuşmasını etkileyen bi etken mi vardı

balkizim

Kayıtlı Üye
rank
Aaa merhaba abla hoşgeldin nasılsın bayadır yoktun... Bizim elisa her şeyi anlıyor söyleneni dahi yapıyor çok şükür bazı kelimeleri mırıldanarak söylüyor ama cümle yok çarşamba günü doktora randevu aldım bakalım ne diyecek oğlunu doktora götürdün mü hiç bilerek mi konuşmamıi yoksa konuşmasını etkileyen bi etken mi vardı
Bilmiyom geç konuştu doktor bişey yok dedi tlf tablet çok bakıyor du onun zararı oldu diye düşünüyorum çok şükür şimdi ingilizce çok iyi Türkçesi orta Kuran'da öğrettim elisa konuşur bence üç yaşayınca kirese ver etkisi bayağı olur

Tüm sayfalar yüklendi.