Kızlar bı bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Nursen40 tarafından oluşturulan Kızlar bı bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 997 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bı bakar mısınız
Konbuyu başlatan Nursen40
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Cok gecmis olsun cnm kendine de baktır kuzum sen iyi olacaksın ki bebişinde iyi olsun sağlıkla bakasın ona cnm
Teşekkür ederim balım o kadar haklısın ki aslında ama işte insan stres ve üzüntüden kendini göremiyor inşallah bu hfata baktoracam 🤲🏻. Tekrardan teşekkür ederim kuzum

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Ben doğum yapalı 77 gün oldu ama doktorum hiç bana gel kontrol için vs demedi şimdi ben gidince yine kadın doğuma alıp sezeryan dikiş kontrolü için mi geldim dicem yoksa ne için gidecem yani hastaneye
Tatlım doktorlar da ebelerde kırk muayenesi olun diyorlar ben doğumdan bi hafta sonra gittim dikişlere baktı kırkın çıkınca gel dedi ben 55. Gün ancak gittim muayene etti dikişlere ultrasona baktı hatta rahim agzı kanseri için smear testi bile yapıldı zMN geçmiş olsa da git bence

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Tamam canım teşekkür ederim
Tatlım doktorlar da ebelerde kırk muayenesi olun diyorlar ben doğumdan bi hafta sonra gittim dikişlere baktı kırkın çıkınca gel dedi ben 55. Gün ancak gittim muayene etti dikişlere ultrasona baktı hatta rahim agzı kanseri için smear testi bile yapıldı zMN geçmiş olsa da git bence

Tüm sayfalar yüklendi.