Sorum var Kızlar bı bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde B..... tarafından oluşturulan Kızlar bı bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 289 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bı bakar mısınız
Konbuyu başlatan B.....
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

B.....

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim 10 aylık olacak 9.5 aylık şuan daha emeklemiyor ama böyle döne döne hareket ediyor çok da hareketli bir çocuk ellerinden tutunca yürüyor sizce ne zaman yürümeye başlar emeklemediği için geç yürür gibime geliyor yürüteç de kullanıyorum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bebeğim 10 aylık olacak 9.5 aylık şuan daha emeklemiyor ama böyle döne döne hareket ediyor çok da hareketli bir çocuk ellerinden tutunca yürüyor sizce ne zaman yürümeye başlar emeklemediği için geç yürür gibime geliyor yürüteç de kullanıyorum
Merhaba canım bunu bizim şu zaman yürür dememiz yanlış olur bebeğin kendini ne zaman hazır hissederse o zaman emekleyip yürüyecektir bunu sen bile anlayamazsın bı bakmıssin bir günün içinde emekliyor bir bakmışsın bir günün içinde yürüyor 🤷

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Yürüteç günde bir saatten fazla kullanılmamalıdır canım emeklemeden yürüyen bebekler var her bebeğin gelişimi farklıdır bu konuda net birşey söylenemez

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebeğimde 9.5 aylık emeklerken öne değil arkaya ittirip gidiyor ilk kızım 8 aylık yürüdü oğlum 1 yaşını geçmişti bu kızımda henüz bir şey yok her bebek bir olmuyor

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Canım bence çocuun emeklemeden yurur

B.....

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkürler kızlar yorumlarınız icin Allah tüm bebeklere sağlık versin

Merhaba canım bunu bizim şu zaman yürür dememiz yanlış olur bebeğin kendini ne zaman hazır hissederse o zaman emekleyip yürüyecektir bunu sen bile anlayamazsın bı bakmıssin bir günün içinde emekliyor bir bakmışsın bir günün içinde yürüyor 🤷
Canım bence çocuun emeklemeden yurur
Yürüteç günde bir saatten fazla kullanılmamalıdır canım emeklemeden yürüyen bebekler var her bebeğin gelişimi farklıdır bu konuda net birşey söylenemez
Benim bebeğimde 9.5 aylık emeklerken öne değil arkaya ittirip gidiyor ilk kızım 8 aylık yürüdü oğlum 1 yaşını geçmişti bu kızımda henüz bir şey yok her bebek bir olmuyor

Cnm benimde ilk arkaya doğru itiyor kendini sonra emekleri sonra koltuklara tırmanın tek başına bırakıyor kendini ayakların üzerine 2 3 adım atıp dusuyor

Tüm sayfalar yüklendi.