Sorum var Kizlar bı bakarmisiniz acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep 73 tarafından oluşturulan Kizlar bı bakarmisiniz acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 902 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bı bakarmisiniz acil
Konbuyu başlatan Zeynep 73
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Aynen oda doğru tabi bende bu doğumumda yatağım ıslaktı baktım su gelmiş haftasonuydu diye gitmedim ıntıbebek de hareket ediyordu bişey olmaz diyerek rahat davrandım biraz ama ertesi gün doktora gittim baya kızmıştı bebeğin suyu bitmiş bunu bildiğin halde nasıl gelmedin dedi çok şükür bişey olmadi ama dediğine katılıyorum tedbiri elden bırakmamak lazım 🥰
Benim de öyle oldu ama sanki suyum geliyor değilde fazla akıntı gibiydi dayanamadım gittim bana da aynısını dediler suyu azalmış diye sezeryana alacaktı 2 güne ama sonra akşamına komple geldi 😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Erken doğumdan korkuyom🥺
İnşallah zamanında gelir bebeğin 🙏🏼 ama ben olsam giderdim hemen acile erkense de önlemini hemen alırlar 😊

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Benim de öyle oldu ama sanki suyum geliyor değilde fazla akıntı gibiydi dayanamadım gittim bana da aynısını dediler suyu azalmış diye sezeryana alacaktı 2 güne ama sonra akşamına komple geldi 😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah zamanında gelir bebeğin 🙏🏼 ama ben olsam giderdim hemen acile erkense de önlemini hemen alırlar 😊
Beni apar topar doğuma aldılar çok korkmuştum ama 🥰 sezeryan oldum bu arada

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
26 haftalık 5 günlük hamileyim sancım var bide rahmine sancı geliyor ara sıra oluyor erken doğum olabilirmi şimdide biraz geldi sanci
Canım bir doktora görün istersen benimde ilk erken doğum riski 27 haftada rahime sancı girmesi ile başladı hatta bir ara 3 saat rahim sancısı çektim sabahına zaten hastanelik olup direk yatış yapılmıştı ihmal etme derim

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Canım bir doktora görün istersen benimde ilk erken doğum riski 27 haftada rahime sancı girmesi ile başladı hatta bir ara 3 saat rahim sancısı çektim sabahına zaten hastanelik olup direk yatış yapılmıştı ihmal etme derim
Kaynanama soyluyom diyor bişey olmaz bıktım yemin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar