Kizlar bı bakarmisiniz ya😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nupel karayel tarafından oluşturulan Kizlar bı bakarmisiniz ya😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 587 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bı bakarmisiniz ya😔
Konbuyu başlatan Nupel karayel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar belki hatirlayaniz vardır ben doğum yapmistim doğum dikişi die konu açmıştım benim 40cikti çok şükür dikislerim ilesti ama nasıl ilesti hala rahmim çok sızlıyor dikislerin olduğu yerde parça oluşmuş bende diorum nie hala rahmim ağrıyor dün ağdaya gittim kadın baktı dedi parça gibi bişey oluşmuş çok kızarmış ya acaba kötü biseymi sizde hiç öle bişey olmusmu acaba

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar belki hatirlayaniz vardır ben doğum yapmistim doğum dikişi die konu açmıştım benim 40cikti çok şükür dikislerim ilesti ama nasıl ilesti hala rahmim çok sızlıyor dikislerin olduğu yerde parça oluşmuş bende diorum nie hala rahmim ağrıyor dün ağdaya gittim kadın baktı dedi parça gibi bişey oluşmuş çok kızarmış ya acaba kötü biseymi sizde hiç öle bişey olmusmu acaba
Cnm mutlaka doktora git ihmal etme enfesksiyon kapmış olabilir iltihap olabilir dikişlerde kaynama olabilir orası önemli bi bölge ihmale gelmez Allah korusun ilerler filan

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum agda icin erken degilmi acimiyomu daha😣

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum agda icin erken degilmi acimiyomu daha😣
Yok canım acıma olmadı da sadece o dikiş yerim açıyor arada
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm mutlaka doktora git ihmal etme enfesksiyon kapmış olabilir iltihap olabilir dikişlerde kaynama olabilir orası önemli bi bölge ihmale gelmez Allah korusun ilerler filan
Rendavu aldım haftaya cuma çıktı acile gitsem alirmiki acaba

Canım bu kadın doguma git baksın ihmal etme sakın dıkısın acılmıs sonra oyle kaynamıs olabilir
Canım rendavu aldım 5kasima var en erke acile gitsem alıcı acaba doğum yaptığım yere

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım acıma olmadı da sadece o dikiş yerim açıyor arada

Canım rendavu aldım 5kasima var en erke acile gitsem alıcı acaba doğum yaptığım yere
Acilin çok anlayacağını sanmam kadın doğum acil var mı yaşadığın yerde oraya gidebilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.