Kizlar bi bakarmisiniz🤗

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Kizlar bi bakarmisiniz🤗 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,448 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bi bakarmisiniz🤗
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Demek ki 🤔. Eee ne yapıyorsun hayırsız bugün hiç sormadın beni 😂😂ben sorayım bari ne yapıyorsun Dicem lareni salliyorsun kesin 🤭🤭. Nasılsın
Canımsın sen yaaa 🥰❤ kız bugün ne yaptığını bende anlamadım vallha postlarda denk gelemedik yoksa dm yazacaktım bi fırsat bulamadım kuzumum aynen ase Lareni sallıyor salmıyor beni 🤣 şükür Iyiyiz kuzum sen napiyosun kayracik nasıl ❤

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aahahha doğrudur canım bende eşek oğlumu uyuttum . Sabhatan beri temizlik yapıyorum kış temizliği bitti şükür tabi banyo hariç ama üşeniyorum 😂😂. Kayra sağolsun bugün baya izin verdi bana
Canımsın sen yaaa 🥰❤ kız bugün ne yaptığını bende anlamadım vallha postlarda denk gelemedik yoksa dm yazacaktım bi fırsat bulamadım kuzumum aynen ase Lareni sallıyor salmıyor beni 🤣 şükür Iyiyiz kuzum sen napiyosun kayracik nasıl ❤

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Aahahha doğrudur canım bende eşek oğlumu uyuttum . Sabhatan beri temizlik yapıyorum kış temizliği bitti şükür tabi banyo hariç ama üşeniyorum 😂😂. Kayra sağolsun bugün baya izin verdi bana
Hay masallah 🧿oh ohh mis gibi olmuştur temizlik gibisi yok ya çok seviyorum ben temizlik yapmasıni hele hele cam takintik vardır 🤭

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kizlar sizde bebekleriniz kehribar kolye veya bileklik kullandınız mi faydası gerçekten varmı bende almayı düşünüyorum ama gerçekten faydası oluyormu 🙄
Ben helen takmiyorum.kizima.cok kucuk.ceker diye amma altin emizigi var bezen onu kulaniyorum altinin ne gibi fayfasi varki onu anlamadim.biri anlata bilirmi🤗

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Evet
Kizlar sizde bebekleriniz kehribar kolye veya bileklik kullandınız mi faydası gerçekten varmı bende almayı düşünüyorum ama gerçekten faydası oluyormu 🙄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet ben kullandım faydası oldu küçüktü bileğine taktım sonra kolyesini aldım ama yatarken çıkardım korktum

Tüm sayfalar yüklendi.