Sorum var Kızlar bi yardımcı olur msnuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 🔥ATEŞİM🔥 tarafından oluşturulan Kızlar bi yardımcı olur msnuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 528 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bi yardımcı olur msnuz
Konbuyu başlatan 🔥ATEŞİM🔥
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
Hmm anladım canım benim aynen devam eder ise kendi doktoruna git
Aynen öyle yapmayı düşünüyorum canım tansiyon düşüklüğü için tavsiye edebileceğiniz bir şey var mı canım benim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O zaman düzenli takip et kuzum sancı artarsa mesela hiç beklemeden git dotkora
Aslında Tansiyonum düşük midem bulanınca ben kendimi daha çok sancıya sokuyorum Bunun farkına vardım canım bu konuya bir çözüm bulmam lazım

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Sağ ol canım benim Teşekkür ederim

Ben de sabaha kadar acilde bekledim canım şükür bende de açılma yok ama ağrım hala devam ediyor

Ben de sabaha kadar acilde bekledim canım şükür bende de açılma yok ama ağrım hala devam ediyor

Anladım canım Sana da çok geçmiş olsun Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin Çok zor gerçekten

Anladım canım Sana da çok geçmiş olsun Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin Çok zor gerçekten

Canım sabaha kadar hiçbir işlem yapılmadı birkaç saat öncesi ağrı kesici serum takıldı şu an şükür iyiyim

Canım sabaha kadar hiçbir işlem yapılmadı birkaç saat öncesi ağrı kesici serum takıldı şu an şükür iyiyim
Amin canm inşallah

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Aynen öyle yapmayı düşünüyorum canım tansiyon düşüklüğü için tavsiye edebileceğiniz bir şey var mı canım benim

Aslında Tansiyonum düşük midem bulanınca ben kendimi daha çok sancıya sokuyorum Bunun farkına vardım canım bu konuya bir çözüm bulmam lazım
Tansiyon düşüklüğü için tuzlu ayran yapıp içebilirsin canım

Tüm sayfalar yüklendi.