Sorum var Kızlar bilgi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Betüşşş tarafından oluşturulan Kızlar bilgi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 175 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bilgi
Konbuyu başlatan Betüşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Kızlarım napıyosunuz nasılsınız? Biliyorum çok fazla soru soruyorum ama ilk gebeliğim olduğu için hep bi endişe korku içindeyim 😔 bugün sabah sırtımın üstünde bir ağrı başladı omuzlarıma kadar kürek kemiklerim özellikle ne yaptıysam geçmedi çok rahatsız edici bi ağrı acaba başlamış olabilir mi sırt ağrılarım artık 21. Haftadayız bu arada bilemedim ben üşütmüş olabilirim diyorum ama sıcak su torbası vs koydum yine geçmedi normalde geçerdi sanırım gebelikten dolayı bebiş büyüdükçe baskı yapıyor birde üzerine baş dönmem mide bulantım çokk tansiyonum da hep normal çıkıyor 10 a 7 falan 🥹
Canm devam ederse doktora git bnce

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Kızlarım napıyosunuz nasılsınız? Biliyorum çok fazla soru soruyorum ama ilk gebeliğim olduğu için hep bi endişe korku içindeyim 😔 bugün sabah sırtımın üstünde bir ağrı başladı omuzlarıma kadar kürek kemiklerim özellikle ne yaptıysam geçmedi çok rahatsız edici bi ağrı acaba başlamış olabilir mi sırt ağrılarım artık 21. Haftadayız bu arada bilemedim ben üşütmüş olabilirim diyorum ama sıcak su torbası vs koydum yine geçmedi normalde geçerdi sanırım gebelikten dolayı bebiş büyüdükçe baskı yapıyor birde üzerine baş dönmem mide bulantım çokk tansiyonum da hep normal çıkıyor 10 a 7 falan 🥹
Sıcak su torbası koymasaydin keşke o erken doğuma sebebiyet verebilir parol içebilirsiniz mesela artk bebeyin büyüdükçe öyle ağrıların olucak yatıp dinlen sırtındaki agrilarvicinde ağrın oldu zaman üstüne yat

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar