Sorum var Kızlar bilginize ihtiyacım var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde asafim kalbim tarafından oluşturulan Kızlar bilginize ihtiyacım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 626 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bilginize ihtiyacım var
Konbuyu başlatan asafim kalbim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Ya ben çok küçüktük o zaamn hatırlıyorum hastanedeydik 🥺teyzemin bebeğinin cinsiyetini öğrenmek için öğlen vakti gitmiştik doktoru o zaman demişti sabah böyle böyle oldu cinsiyet söylemek yasak diye nerden baksan 15 yıl filan oluyor . Hala söylemiyorlar yada söylemeden önce iyice ailenin nabzını ölçüyorlar
Kuzum duymuştum böyle bilmiyordum hiç şehir hastanesine giderken hiç sormadım asistan doktor kendi söyledi diğerini sordum inşallah kızdır dedim hatta hoca oda erkek dedi aysenur hala o zihniyette çok kişi var cinsiyet diye tutturan veya erkek olsun diyen

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum duymuştum böyle bilmiyordum hiç şehir hastanesine giderken hiç sormadım asistan doktor kendi söyledi diğerini sordum inşallah kızdır dedim hatta hoca oda erkek dedi aysenur hala o zihniyette çok kişi var cinsiyet diye tutturan veya erkek olsun diyen
Evet ya millet hala geri kafalı🤦🏻‍♀️

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Rabbim yardimcimiz olsun aysneur öyle uzgunimki narin olayı 🥲🥲😭😭😭 çok kotuyimki ne istediler
Ah sorma ya az önce haberlerde çıktı herkes sorgudaymış anne baba abileri amcaları . Bir kişi tanık olmuş amcası olacak şerefsiz bagaja koymuş sonra o adamdan çuval istemiş çuvala koyup oradaki göle mi ne atmışlar ama polis baya didikliyor ortada başka bir şeyler dw var snrım.hepsinin Allah belaaını versin o küçücük kızdan ne istediler acaba

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Ah sorma ya az önce haberlerde çıktı herkes sorgudaymış anne baba abileri amcaları . Bir kişi tanık olmuş amcası olacak şerefsiz bagaja koymuş sonra o adamdan çuval istemiş çuvala koyup oradaki göle mi ne atmışlar ama polis baya didikliyor ortada başka bir şeyler dw var snrım.hepsinin Allah belaaını versin o küçücük kızdan ne istediler acaba
Amin kuZum amin insallh ne istediler küçük melekten alalh belalarini versinler aile biliyor sakliyorlar

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Amin kuZum amin insallh ne istediler küçük melekten alalh belalarini versinler aile biliyor sakliyorlar
Bence de yani akla mantığa sığmıyor adamın kardeşi kızını öldürmekten dolayı şüpheli olarak cezaevine giriyor . Kızın annesi ve babası da onun görüşüne gidiyor . Bu bana hiö normal gelmedi valla

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kadın öldü hatta ondan sonra ankara hastanesinin yatış bölümüne her merdiven boşluğunun altına korumalık halatlar asıldı . Bebeği bilmiyorum ama 🥺🥺
Ben de hastaneye gittiğimde bunlar ne alaka şekil yaptıklarını mı sanıyorlar diye düşünüyordum boşa değilmiş meğer 😔 ayy atlatamadım şoku ya merhametsiz

Tüm sayfalar yüklendi.