"KIZLAR BİLGİNİZE İHTİYACIM VAR"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"KIZLAR BİLGİNİZE İHTİYACIM VAR\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 72 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı \"KIZLAR BİLGİNİZE İHTİYACIM VAR\"
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Kızlar Az Çok Hepiniz Beni Biliyorsunuz Tanıyorsunuz Erken Doğum Yaptım Ben 26 Haftalık pramature bebeklere yapılan asi varmiş geçen sene yapılması grekiyordu asistanlar yuznden yapilmadi bilgi vrilmedi Ekim ayında yapılması gerekiyormuş yapamadık bakanlık karsilamiyor Muş izle bir asiymis doktora sordum mliyeti nedir 15 bin dedi benim o kadar bütçem yok olmasa sürekli hastalığı ağır geçer dedi bana bilgi verir misiniz napacagimi bilmiyorum

@minikmucizelerim41

Kayıtlı Üye
rank
Ne aşısı ismi ne acaba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben bilmiyorum benimde ikizlerim erken doğdu ama şimdi 2.5 yaşındalar bilgim yok benim. Kimse de söylemedi açıkçası

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar Az Çok Hepiniz Beni Biliyorsunuz Tanıyorsunuz Erken Doğum Yaptım Ben 26 Haftalık pramature bebeklere yapılan asi varmiş geçen sene yapılması grekiyordu asistanlar yuznden yapilmadi bilgi vrilmedi Ekim ayında yapılması gerekiyormuş yapamadık bakanlık karsilamiyor Muş izle bir asiymis doktora sordum mliyeti nedir 15 bin dedi benim o kadar bütçem yok olmasa sürekli hastalığı ağır geçer dedi bana bilgi verir misiniz napacagimi bilmiyorum
15 bin az değil mi ya . Ne aşısıymış

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar