"Kızlar Bayramda Neler Yapıyorsunuz Nerelere Gitceksiniz🤗🤗🤗🤩

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"Kızlar Bayramda Neler Yapıyorsunuz Nerelere Gitceksiniz🤗🤗🤗🤩 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,261 kez görüntülenmiş, 185 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı \"Kızlar Bayramda Neler Yapıyorsunuz Nerelere Gitceksiniz🤗🤗🤗🤩
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Selam Kızlar Nasılsınız Napiyorsunuz Kıyafet Aldınız Mı Kendinizede Neler Aldınız Bayram Şekerleriyle Nerelere Gitceksiniz Neler Yapacaksınız 🍬🍬🍬🍫
İyiyim şükür kuzum şimdi temizlik yapicam öyle günlük kendime bişey almadım ya öyle giyilmemiş elbiselerim var onlardan birini giyerim bayram şekeri içinde haftaya almayı düşünüyorum

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
İyiyim şükür kuzum şimdi temizlik yapicam öyle günlük kendime bişey almadım ya öyle giyilmemiş elbiselerim var onlardan birini giyerim bayram şekeri içinde haftaya almayı düşünüyorum
Rabbim iyilik versin kuzum inşallah kolay gelsin bayram şekerleri bal gibi olur 🍬🍬🤩

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Selam Kızlar Nasılsınız Napiyorsunuz Kıyafet Aldınız Mı Kendinizede Neler Aldınız Bayram Şekerleriyle Nerelere Gitceksiniz Neler Yapacaksınız 🍬🍬🍬🍫
Bı yandan temizlik bı yandan kızımla ugrasiyorum bayramda Denizliye gitmek istiyordum ama kızımın yaramazligi üçüncü gün gelecek misafirler derken vazgeçtim en iyisi evde dinlenmek😂😂 senin planın ne canim

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Bı yandan temizlik bı yandan kızımla ugrasiyorum bayramda Denizliye gitmek istiyordum ama kızımın yaramazligi üçüncü gün gelecek misafirler derken vazgeçtim en iyisi evde dinlenmek😂😂 senin planın ne canim
Kolay gelsin Ayşem ailem hep burda oturuyorlar bir yere gitmiyecegim umutu bu bayram gezdircem teyzsi oglumla ilk bayramımız olacak Allah'ın izniyle 🤲🧿❤️❤️🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar