"K覺zlar Bayramda Neler Yap覺yorsunuz Nerelere Gitceksiniz予

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk覺nda Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde H羹lya12 taraf覺ndan oluturulan \"K覺zlar Bayramda Neler Yap覺yorsunuz Nerelere Gitceksiniz予 bal覺kl覺 konuyu okuyorsunuz. Bu konu imdiye dek 2,140 kez g繹r羹nt羹lenmi, 185 yorum ve 5 tepki puan覺 alm覺t覺r...
Kategori Ad覺 Hertelden
Konu Bal覺覺 \"K覺zlar Bayramda Neler Yap覺yorsunuz Nerelere Gitceksiniz予
Konbuyu balatan H羹lya12
Balang覺癟 tarihi
Cevaplar
G繹r羹nt羹leme
襤lk mesaj tepki puan覺
Son Mesaj Yazan Mariya

Gamze H羹meyra

歹HMEYRAM歹ADEM襤M歹
Y繹netici
Mod
rank
Kat覺l覺m
25 Mart 2022
Selam K覺zlar Nas覺ls覺n覺z Napiyorsunuz K覺yafet Ald覺n覺z M覺 Kendinizede Neler Ald覺n覺z Bayram ekerleriyle Nerelere Gitceksiniz Neler Yapacaks覺n覺z
襤yiyim 羹k羹r kuzum imdi temizlik yapicam 繹yle g羹nl羹k kendime biey almad覺m ya 繹yle giyilmemi elbiselerim var onlardan birini giyerim bayram ekeri i癟inde haftaya almay覺 d羹羹n羹yorum

Defnenin annesi Ayem

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
1 May覺s 2023
Selam K覺zlar Nas覺ls覺n覺z Napiyorsunuz K覺yafet Ald覺n覺z M覺 Kendinizede Neler Ald覺n覺z Bayram ekerleriyle Nerelere Gitceksiniz Neler Yapacaks覺n覺z
B覺 yandan temizlik b覺 yandan k覺z覺mla ugrasiyorum bayramda Denizliye gitmek istiyordum ama k覺z覺m覺n yaramazligi 羹癟羹nc羹 g羹n gelecek misafirler derken vazge癟tim en iyisi evde dinlenmek senin plan覺n ne canim

H羹lya12

.. 攻攻 敉氣佞儭
Y繹netici
Mod
rank
Kat覺l覺m
12 Haziran 2022
B覺 yandan temizlik b覺 yandan k覺z覺mla ugrasiyorum bayramda Denizliye gitmek istiyordum ama k覺z覺m覺n yaramazligi 羹癟羹nc羹 g羹n gelecek misafirler derken vazge癟tim en iyisi evde dinlenmek senin plan覺n ne canim
Kolay gelsin Ayem ailem hep burda oturuyorlar bir yere gitmiyecegim umutu bu bayram gezdircem teyzsi oglumla ilk bayram覺m覺z olacak Allah'覺n izniyle 仆尿歹歹弘

T羹m sayfalar y羹klendi.

Son mesajlar

st