"Kızlar Bayramda Neler Yapıyorsunuz Nerelere Gitceksiniz🤗🤗🤗🤩

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"Kızlar Bayramda Neler Yapıyorsunuz Nerelere Gitceksiniz🤗🤗🤗🤩 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,535 kez görüntülenmiş, 185 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı \"Kızlar Bayramda Neler Yapıyorsunuz Nerelere Gitceksiniz🤗🤗🤗🤩
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Selam Kızlar Nasılsınız Napiyorsunuz Kıyafet Aldınız Mı Kendinizede Neler Aldınız Bayram Şekerleriyle Nerelere Gitceksiniz Neler Yapacaksınız 🍬🍬🍬🍫
A. Selam canım biz bayramlık aldık kızımla kızıma normal bi takım aldım bende etek gömlek takım aldım biraz bol aldım ama göbegim büyüyünce de diyebilmek için ❤ zaten bayramda gideceğimiz pek bi yer yok bi eşimin köyündeki akrabaları ziyaret ederiz bide annemlere gideriz

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
A. Selam canım biz bayramlık aldık kızımla kızıma normal bi takım aldım bende etek gömlek takım aldım biraz bol aldım ama göbegim büyüyünce de diyebilmek için ❤ zaten bayramda gideceğimiz pek bi yer yok bi eşimin köyündeki akrabaları ziyaret ederiz bide annemlere gideriz
Sağlıkla sıhatle giyin kuzum inşallah 🥰🥰

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Selam Kızlar Nasılsınız Napiyorsunuz Kıyafet Aldınız Mı Kendinizede Neler Aldınız Bayram Şekerleriyle Nerelere Gitceksiniz Neler Yapacaksınız 🍬🍬🍬🍫
Çocukları banyo yaptım şimdide temizlik yapıcam canm sen ne yapıyorsun kıyafet annem almıştı çocuklara ve bana o dertten kurtuldum vallahi zaten çocuklarla çıkmak çok zor bayramda kaynanamlarda olucam oraya gideceğiz

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Çocukları banyo yaptım şimdide temizlik yapıcam canm sen ne yapıyorsun kıyafet annem almıştı çocuklara ve bana o dertten kurtuldum vallahi zaten çocuklarla çıkmak çok zor bayramda kaynanamlarda olucam oraya gideceğiz
Kolay gelsin Baharım ❤️ güle güle sağlıkla giysinler insallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar