Kızlar bir bakın hele

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar bir bakın hele başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,571 kez görüntülenmiş, 99 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlar bir bakın hele
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Belkiss

Kayıtlı Üye
rank
Ne kadar insanlıktan nasibini almamış insanlar var ya acıyorum sadece diyecek bı söz yok burda herkes birbirine kardeş gibi olmuşken böyle insanların aramızda bulunması çok kötü 😔
Şikayet edip gruptan atma durumu yok mu canım ya. Hep birlikte şikayet edelim. Sanki derdimiz bitmiş gibi birde böyleleri ile uğraşıyoruz.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Terbiyesiz çe bak yaçipte gelmiş sanki boşver kuzum takma insanlıktan nasibini almamış
Ay dileğim umrumda bile değil desem😂😂 hepiniz yaptığı terbiyesizliği görün diye attım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şikayet edip gruptan atma durumu yok mu canım ya. Hep birlikte şikayet edelim. Sanki derdimiz bitmiş gibi birde böyleleri ile uğraşıyoruz.
Ederseniz eğer raporlarda iz ağzı bozuk diye uygulamadan atma şansım var ama rapor olmadan olmaz

İpeğin annesi

Kayıtlı Üye
rank

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Ekli dosyayı görüntüle 2515Ekli dosyayı görüntüle 2516
Kızlar bakar mısınız terbiyesize ben bilerek ekran almıştım hanımefendi küfür edip edip açtığı mesajı geri silmiş . Artık cidden diyecek bir şey bulamıyorum @Zeynep41 laf etmişti bende uyardım bana da küfür etti o kadar uyarıya rağmen artık ne diyim sizdw görün istedim..
Bununda seninle uğraşan kadın olduğuna eminim ama kanıtlayamam😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar