Sorum var Kızlar bir bakin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Leyla Mi tarafından oluşturulan Kızlar bir bakin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 250 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bir bakin
Konbuyu başlatan Leyla Mi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mirac'ın Annesi🤱💞

Leyla Mi

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar. Boğazım agriyor diye vitamini ( balık yağı) iliktan biraz daha sıcak suyla içtim, oda galiba çürüdü ya ağzıma geri geldi bundan bir şey olmaz dimi sadece etkisi ölmuşdur?? Bebiş için her şeyden korkuyorum ya

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Slm kızlar. Boğazım agriyor diye vitamini ( balık yağı) iliktan biraz daha sıcak suyla içtim, oda galiba çürüdü ya ağzıma geri geldi bundan bir şey olmaz dimi sadece etkisi ölmuşdur?? Bebiş için her şeyden korkuyorum ya
Bulantı kusma olmadığı sürece korkma canım tekrar alma

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Yok canim bence bişey olmaz. Ama hamileysen dokdora söylemeden ilac filan içme. Butun hamileligim boyunca dokdor yazdigi ilacdan baska ilac aslla kullanmadimm. Hamilelikde çokk baş agrisi oluyor amma icmedim. Sende dokdora danişmadan icme kuzum.amma endişelenme birşey olmaz

Leyla Mi

Kayıtlı Üye
rank
Yok canim bence bişey olmaz. Ama hamileysen dokdora söylemeden ilac filan içme. Butun hamileligim boyunca dokdor yazdigi ilacdan baska ilac aslla kullanmadimm. Hamilelikde çokk baş agrisi oluyor amma icmedim. Sende dokdora danişmadan icme kuzum.amma endişelenme birşey olmaz
Zaten doktorum bu vitamini bana yazdi sadece o vitamini sicak suyla ictim ondan dedim bir şey olur mu oda şukur bir şey olmadi sadece bir daha sicak suyla icmem)
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun bi bilgim yok canım 🌹
Tesekkurler)

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar