Kizlar bir sorum olacak

• Konbuyu başlatan Yunus emre
  • Toplam 8 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Yunus emre tarafından oluşturulan Kizlar bir sorum olacak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 398 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bir sorum olacak
Konbuyu başlatan Yunus emre
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
Y

Yunus emre

Guest
Benim bebegim 7 aylik ve 3 aylikken memeyi reddetti emmedi istemedi mamaya basladik fakat mamayida istemedi reddetti ve suanda mama icmiyo daha dogrusu iciyodu ek gidaya gecince birakti mamayi verdigin zaman kusuyo o mamayi midesinen bosaltana kadar kusuyo ama ek gida yiyo herseyi yiyo erken basladimiz icin artik herseyi yiyo fakat sorum su gunde kac ogun ek gida vermem lazim sizce. Bilen annerim vardir belki yani 3 ogun kesin yiyo sabah oglen aksam ve aralarda meyvede veriyorum gunde bir kere aksamda yatmadan 4 ogunu yiyo kasik mamasi gece kesinlikle mama icmiyo ama ac kaliyomus gibime geliyo ama kesinliklede gece uyanmiyo sabaha kadar acaba aciksa uyanirmi kendisi yani aksam saat 11 de uyur sabah 8 de kalkar.

Neslihan gayiranal

Kayıtlı Üye
rank
Canım 3 ana öğün 3 de ara öğün vermelisinn ara öğünler meyve sebze yoğurt vb şeyler gibi
3 kere ana ogun yiyo 2 falan. Ara ogunleri yiyo pek yemiyo yani doydugu icin sanirim yemek istemiyo ama cok saolun ya o kadar degisik bir cocukki mama icmek istemiyo meme emmedi yani zor bi cocuk oldu 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen katılıyorum canım gelişimi kilosu nasıl canım
Gelisim olarak kilosu 10.300 en son saglik ocagina gittimde boyuda 76cm di suanda kac bilmiyorum.

Aynen katılıyorum canım gelişimi kilosu nasıl canım
Gelisim olarak kilosu 10.300 en son saglik ocagina gittimde boyuda 76cm di suanda kac bilmiyorum.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
3 kere ana ogun yiyo 2 falan. Ara ogunleri yiyo pek yemiyo yani doydugu icin sanirim yemek istemiyo ama cok saolun ya o kadar degisik bir cocukki mama icmek istemiyo meme emmedi yani zor bi cocuk oldu 😔

Rica ederim kuzum rabbim yardımcın olsun benim kızımda aynı öyle çok iştahsiz zorla veriyorum resmen

Tüm sayfalar yüklendi.