Kizlar bir sorum olcak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Gülsüm bulut tarafından oluşturulan Kizlar bir sorum olcak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 524 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bir sorum olcak
Konbuyu başlatan Gülsüm bulut
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ben 1ay içinde iki adet oldum neden oluyor doğum kontrol hapı kullandim bir kaç kere ondanmi
Senin ikiyse iyi benim üç dört defa oluyo 😏😢😢 psikolojim bozuldu yemin ederim ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ramazanin birinci günü hasta oldum ikinci gün bitti adet bende akşamında duş aldım üçüncü gün orucumu tuttum dördüncü gün yine hasta oldum şimdide sadece lekeler var yarın için duş alayım mı almayayım mi aklım karıştı ya 🙄🤔🤷🤦🥴🥴

Son düzenleme:

Gülsüm bulut

Kayıtlı Üye
rank
Senin ikiyse iyi benim üç dört defa oluyo 😏😢😢 psikolojim bozuldu yemin ederim ya

Ramazanin birinci günü hasta oldum ikinci gün bitti adet bende akşamında duş aldım üçüncü gün orucumu tuttum dördüncü gün yine hasta oldum şimdide sadece lekeler var yarın için duş alayım mı almayayım mi aklım karıştı ya 🙄🤔🤷🤦🥴🥴
Oda kötü yaa

Hormonlar değil ıyor ozamn

Oy oda kötü ya🙂 kadınları çilesi bu

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.