Sorum var Kızlar bir süreline aranızdan ayrılıyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Kızlar bir süreline aranızdan ayrılıyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 463 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bir süreline aranızdan ayrılıyorum
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hepinizi seviyorum ama fazla telefona bakamıyorum buraya giremiyorum ameliyat oldum biliyorsunuz ağrılarım var kendimi toparliyana kadar kısa süreline ayrilcam aranizdan söylemeden gitmek istemedim kendinize iyi bakın Allah'a emanet olun en yakın zamanda görüşmek üzere canım ailem beni unutmayin
Sen unutulur musun canım benim ya ❤️kendini iyi hissettiğin zaman gel mutlaka. Allah kolaylık versin 🙏 kendine dikkat et değerlisin.💕💕

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hepinizi seviyorum ama fazla telefona bakamıyorum buraya giremiyorum ameliyat oldum biliyorsunuz ağrılarım var kendimi toparliyana kadar kısa süreline ayrilcam aranizdan söylemeden gitmek istemedim kendinize iyi bakın Allah'a emanet olun en yakın zamanda görüşmek üzere canım ailem beni unutmayin
Bizde seni seviyoruz canım benim ❤️ rabbim şifa versin inşallah tez zamanda iyi ol tekrar gel inşallah Rabbime emanetsin dikkat et kendine 🥰

kızımın annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Tamam demetim iyilesde tekrar gel geçmiş olsun

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun canım rabbim şifalar versin inşallah Allah'a emanet ol kuzum

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank