Sorum var Kızlar biraz biraz bilgilendirin beni

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azranın annesi tarafından oluşturulan Kızlar biraz biraz bilgilendirin beni başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 346 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar biraz biraz bilgilendirin beni
Konbuyu başlatan Azranın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi 7 ci hafta dayım ve çok bitkinim hiç bişey yiyemiyorum başım dönüyor ayakta duramoyom doktor progrstan folik asit ve kansulandırıcı ilaç vermiş onları kullanıyom sizler neler yapmıtınız neler yediniz dinç olmak için bi çaresi varmı ben hep yerdeyim kalkmak istemiyorum sizlerin fikirlerinize de almak istiyorum
Hepimiz öyleydik kuzum ya yoğurtla pekmez ye kuzum senin kan değerlerin de düşük sanırım meyve ye az da olsa yemek ye vücudun dirençli olur kuzum bnde kahvaltk yapınca baygınlık geçiyordum ilk zmnkr yatyrdum vAlla

Azranın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hepimiz öyleydik kuzum ya yoğurtla pekmez ye kuzum senin kan değerlerin de düşük sanırım meyve ye az da olsa yemek ye vücudun dirençli olur kuzum bnde kahvaltk yapınca baygınlık geçiyordum ilk zmnkr yatyrdum vAlla
Teşekkür ederim canım ya öyle yapmayı denicem inşallah bir an önce toparlanırım çok zor bir durum

Tüm sayfalar yüklendi.