Kızlar biraz dertleşmek istiyorum sizinle

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Kızlar biraz dertleşmek istiyorum sizinle başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,956 kez görüntülenmiş, 95 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar biraz dertleşmek istiyorum sizinle
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Yok bozuk değil ama o yediremiyor 14haftalik hamileydim oğlumun okulu için onu orada bırakıp geldim ya onu dert ediyor laf yapıyor benim için oğlumun okulu hayatı önemliydi zaten 2yil koronadan kayıpları oldu çocukların 1yil daha uzak olsun istemedim anneler evlatlarını düşünüyor babalar gibi değiller canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canımsın iyi aram özel geceler Makedonya da kaldı hayatım ben Türkiye deyim şuanda 💕
Farklı biseyler yazınca bende dedim hanqi ara bu kız eşiyle kötü oldu kuşum anldm 😊

Berrazümra

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah canım kaynanam çok yalan söylüyor

Annem urfada çalışıyor cnm kaynanam 10 dakika içinde evime gelir ben onları çok şımarttım suç benim

Annem urfada çalışıyor cnm kaynanam 10 dakika içinde evime gelir ben onları çok şımarttım suç benim
Kurban olsunlar sanad
Ah bacım ah benimle bu kadar neden benziyor yasadiklarin kiyamam sana benim kaynana gelip uyuyan çocuğu uyandırıyor oğluna bozulsun diye bulaşık yikadi 2 kere lafı olacak bunların hep ben biliyorum benim annemde çalışıyor gelemedi bana kız kardesimde çalışıyor kaldım böyle tek başıma rabbim kimseyi tek bırakmasın rabbim bizi biran önce sagligimiza kavustursun
kueban olsunlar sizede bebelerinizede . Doğum yapalı 2,5 Ay oldu Allah annemden razı olsun bende doğumumdan 1 ay önce geldi. Çok destek oluyor okula giden kızım var 8 yaşında onu getir götür . Birde panik atağım yeniledi . Kaynanam bi hastaneye görmeye geldi bebeğimi . Sonrası yok .. insan torununu görmeye gelmez mi ?? Diyormuş davet etsin gelirim . Dünya yıkılsa davet etmem bana değer vermiyorsa oğlunun çocuğuna bile değer vermiyor nankör . Oysa ben kaynanamın anası öldüğünde morgta gözyaşlarını sile sile destek verdim kurban ederim bu saatten sonra .. Allah bilsin

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Kurban olsunlar sanad

kueban olsunlar sizede bebelerinizede . Doğum yapalı 2,5 Ay oldu Allah annemden razı olsun bende doğumumdan 1 ay önce geldi. Çok destek oluyor okula giden kızım var 8 yaşında onu getir götür . Birde panik atağım yeniledi . Kaynanam bi hastaneye görmeye geldi bebeğimi . Sonrası yok .. insan torununu görmeye gelmez mi ?? Diyormuş davet etsin gelirim . Dünya yıkılsa davet etmem bana değer vermiyorsa oğlunun çocuğuna bile değer vermiyor nankör . Oysa ben kaynanamın anası öldüğünde morgta gözyaşlarını sile sile destek verdim kurban ederim bu saatten sonra .. Allah bilsin
Bacım bıktım

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Benimkide öyle şuan görüşmüyorum ben zaten hiçbir şekilde oyüzden kafam rahat onun hakkında eşime söylediğim son sözüm elinden kocasını almış metres muamelesi yapmayı kessin artık... evimde onun adı bile geçmiyor eşim dışarıdayken tlfnla konuşuyor evde aradığında falan açmaz oda öyle istiyor eşim sürekli onunla birlikte olsun ve kazandığı yaptığı işlerin hesabını ona versin beni istemediğini boşanmızı istediğini oğlunu elinden aldığımı parasını yediğimi falan söyledi ruh hastası 😅😅😅😅
Benimki de aynı eve almıyorum . gidiyo görüyor annesini en son sacma salak bi laf etti . oglu kızmıstı eşime kıymet vermeyeceksen gelme bi daha diye bahaneyle eve almıyorum torunu da ben gidersem gidiyo yokaa gitmiyo bende gitmiyorum

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Sagol canım Atina'da
Ya canım bnm anlamadıgım yani oplunun babası degil mi bu adam. Bnm bildiğim herkesin bi düzeni olur misal cocujların okuku vardır adamın işi vardır ikamet ettiğin yerde kalırsın.çünkü sen bi çekirsek ailesin. Gezmeye gidersin ananın babanın yanına. Seni oplunu evini bırakıp uzun süre nasıl gidio ki anlam veremiyorum 🤷‍♀️

Srp

Kayıtlı Üye
rank
Anneler nasılsınız biliyorsunuz dogum yapalı yarın 15 gün olacak sezeryan oldum kimsem yok yanımda annem 1 hafta geldi gitti çalışıyor magazada kızlar kaynanamgil bir tas yemek vermedi dogum yaptım ilk gece görümce geldi hastaneye akşam 9 da sabaha kadar uyudu sezeryanım şişti o gün tek başıma yataktan kalktım hep emzirmeye çok sinir oldum cumartesi sabah erkenden gitti yoruldum dedi anne zavallı geldi ama kıyamet koptu annem dedi bu ne hal akşama imza verip eve gittim evime alt üst etmişler Oglumda yemek bile yapmamışlar kendileri yemişler bide benim yanımda annemi kötüledilerr bende laf soktum çok psikolojim bozuldu helal edin hakkınızı uzun oldu 😔😔😔

Anneler nasılsınız biliyorsunuz dogum yapalı yarın 15 gün olacak sezeryan oldum kimsem yok yanımda annem 1 hafta geldi gitti çalışıyor magazada kızlar kaynanamgil bir tas yemek vermedi dogum yaptım ilk gece görümce geldi hastaneye akşam 9 da sabaha kadar uyudu sezeryanım şişti o gün tek başıma yataktan kalktım hep emzirmeye çok sinir oldum cumartesi sabah erkenden gitti yoruldum dedi anne zavallı geldi ama kıyamet koptu annem dedi bu ne hal akşama imza verip eve gittim evime alt üst etmişler Oglumda yemek bile yapmamışlar kendileri yemişler bide benim yanımda annemi kötüledilerr bende laf soktum çok psikolojim bozuldu helal edin hakkınızı uzun oldu 😔😔😔
Bazen insanın yanında kimsenin olmaması en büyük nimet iyi oluyor sanıyorsun en başta ama dert olmaktan başka bişey değil. Senin çocuğunu senden daha çok düşünüyolarnis gibi aman bu aç aman sütun mü yok aman bu niye ağlıyor bişey mi oldu bunu giydirme şuraya yatırma vs vs.. daha bı sürü şey buna benzer ben bunları duydukca deli oldum oğlum bir yaşında nerdeyse hala aynı tantana açmı bu çocuk derler.. keşke yanımda kimse olmasada bunların hiç birini duymamış olsam

Bazen insanın yanında kimsenin olmaması en büyük nimet iyi oluyor sanıyorsun en başta ama dert olmaktan başka bişey değil. Senin çocuğunu senden daha çok düşünüyolarnis gibi aman bu aç aman sütun mü yok aman bu niye ağlıyor bişey mi oldu bunu giydirme şuraya yatırma vs vs.. daha bı sürü şey buna benzer ben bunları duydukca deli oldum oğlum bir yaşında nerdeyse hala aynı tantana açmı bu çocuk derler.. keşke yanımda kimse olmasada bunların hiç birini duymamış olsam

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank

Dogrı diyon

Tüm sayfalar yüklendi.