Kızlar biraz özel olucakkk🙈🙈

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Kızlar biraz özel olucakkk🙈🙈 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,008 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar biraz özel olucakkk🙈🙈
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çocuklarm benim herşeyim

Edibe dayan

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi bisey diyim mi size, bende de 3 cocuk var gunler oyle bi yogun ve yorucu geciyorki cok afedersiniz ozel bolgem ne durumda haberim yok gercekten kendime hic vakit ayiramaz oldum
😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya kızlar biraz özel olucak ama.. ben 2 çocugumu ard arda dogurdum. Normal dogum yapdım. Vajinam bol deyildi ama çok da sıkı deyildi.1 yıl ara verdim ve 3 cü çocugum oldu ama sezeryan oldu . Fakat 7 ay dır dogum yapmama rağmen vajinam bol. Yani amaliyat dışında nasıl sıkılaşdıra bilirim? Kegel egzersizi demeyin çünki fayda etmedi
Özele git toparlar kız gibi olursun çok şükür benim dört çocuğum ilki normal doğum bu üçü sezeryan şimdide sezeryan olacağı için eşim hep kız gibisin diyor heralde ilk doğumum çocuk yaşta ane oldugum için düzeldi çok şükür benim öyle bı durumum yok ama duyuyorum yapan var 😂😀

😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Özele git toparlar kız gibi olursun çok şükür benim dört çocuğum ilki normal doğum bu üçü sezeryan şimdide sezeryan olacağı için eşim hep kız gibisin diyor heralde ilk doğumum çocuk yaşta ane oldugum için düzeldi çok şükür benim öyle bı durumum yok ama duyuyorum yapan var 😂😀
Yaaa bende öyle toparlamaya imkan yok kaynanam iyi bakmaz. Dogal yolarla demiştim bennn

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar