Kizlar birsey soracam

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan Kizlar birsey soracam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,474 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar birsey soracam
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
K

Kiz sen neden ewinden ayriliyorsun ki cok sacma bir wey men yoldawima demiwem eyer uwaq agladiqinda durub bawqa otaqa getsen birde burda yatmaqina icazw vermeyecem sonucda bu uwaq 2 mizinin uwaqi men yorqun olduqumda oda mene komek ede biler mence ayrilmaq yaxwi fikir deyil uwaqda bizimle birlikde yatacaq eyer anam qayanam gelerse komeye mene uwaq ucun secdiyin otaqi onlara vererem
😂bu biraz ökuzdu usaq aglayanda baslayacaq danismaga ona gore deyirdim ayri otagda yatarsan oda bir sifet elediki nedi otagdan qovursan menj😂☹ ne bilim.onda ayirmaram yatagi cezasin ceker sonucda onunda usagidi

Didem47

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar biz iki odali evde otruyoruz doguma az kalmis anem bide kayinvalidem gelecek gelmelerne sözum.yok iksininde cok seviyorum ya ben cocuk dogtikdan sonra onu yataq odamda yanimda yatirmak isdiyorum onun yatagini oz yatagimin yanina yerlesdirdim ben idiyorumki.anem kanynanam geldikden sonra benle yatak odasinda yatsinlar eşim musafir odasinda yatsin anemle.kaynanam qati sekilde eşinle.yatagini ayirma diyo zaten bebek.oldukdan sonra bu ökuz bana yardimda eden deyil o yuzden bebek agladiginda o duymasin obri odada yatsin isdiyom.yorgun oluyo sabahlari erkan kalkib işe gidiyo anemle.kaynanamda yayagi ayirma şeytana ves vese vermis olursunuz diyo ya kizlar siz bebek oldukdan sonrada ewinizle eyni odada kaldinizmi? Ya ayrdinizmi?
Canım bebek doğduktan sonra bi sure salonda bebekle kalmayı düşünüyorum kendime gelene kadar. Daha sonra bebeğimi de alıp kendi odama geçeceğim. Bence yatakları hiç ayırma ayiracaksan da bi iki hafta bebekle başka oda da kal alışana kadar. Sonra odana geç bırak kocanın rahatsız olmasını oda alışacak mecbur.

Esin(defnem)

Kayıtlı Üye
rank
Benimde oglum 1 hafta yoğun bakımda kaldı kocamla beraber uyudum oglan eve gelince kayin valide yataklarimizi ayirdi bizim oğlunun şevki uyanirmis diye bir haftadir niye uyanmiyo dunda simdi uyansin dedim benimle tartismisti bende eşimle konustum beraber uyuduk hep ben istemem esim ayri yatsin ben ayri yatayim bir haftadır grip ayri uyuyoruz ama gel bana sor ne zaman yanimda uyumasa kötü rüya goruyorum hep bugun iyi beraber uyucaz diye onu bekliyorum 🤣
Tovbe yarabbim kaynanna mi kalmış sizin nasıl yattiginiz koca insanlar akılları ermiyor mu ne yapacaklarını bilirler elbet karı kocayı ayırmakta neymiş melekler bile lanet edermiş karı koca ayrıldığında ay Allah'ım böyle cehalet fesatlık olur mu tövbe estağfurullah

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
😂bu biraz ökuzdu usaq aglayanda baslayacaq danismaga ona gore deyirdim ayri otagda yatarsan oda bir sifet elediki nedi otagdan qovursan menj😂☹ ne bilim.onda ayirmaram yatagi cezasin ceker sonucda onunda usagidi
Elbetde ayirmagi duwunme bele uwaq aglayanda getsede sifat ele 😄😄

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Tovbe yarabbim kaynanna mi kalmış sizin nasıl yattiginiz koca insanlar akılları ermiyor mu ne yapacaklarını bilirler elbet karı kocayı ayırmakta neymiş melekler bile lanet edermiş karı koca ayrıldığında ay Allah'ım böyle cehalet fesatlık olur mu tövbe estağfurullah
Ahh ahh şükür ki küstük kaynanamlada kafam rahat 🤣🤣

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar biz iki odali evde otruyoruz doguma az kalmis anem bide kayinvalidem gelecek gelmelerne sözum.yok iksininde cok seviyorum ya ben cocuk dogtikdan sonra onu yataq odamda yanimda yatirmak isdiyorum onun yatagini oz yatagimin yanina yerlesdirdim ben idiyorumki.anem kanynanam geldikden sonra benle yatak odasinda yatsinlar eşim musafir odasinda yatsin anemle.kaynanam qati sekilde eşinle.yatagini ayirma diyo zaten bebek.oldukdan sonra bu ökuz bana yardimda eden deyil o yuzden bebek agladiginda o duymasin obri odada yatsin isdiyom.yorgun oluyo sabahlari erkan kalkib işe gidiyo anemle.kaynanamda yayagi ayirma şeytana ves vese vermis olursunuz diyo ya kizlar siz bebek oldukdan sonrada ewinizle eyni odada kaldinizmi? Ya ayrdinizmi?
Kuzum ben bebegi beşige koymadım çekyat açtım yanımda uyuyor bebek eşimde yerde uyuyor beni bırakmıyor 40 kıyım diye ama 40 çıksın beşikte uyuturum eşimde yanımda uyur

Tüm sayfalar yüklendi.