Sorum var Kizlar birsey soracam

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan Kizlar birsey soracam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 685 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar birsey soracam
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kizlar ben namaz kilyorim.amma eşim kılmiyor bazen ayda 2 kes fln icki içyor arkadaslarnin dogim gununde dugunlerde içdigi geceler ayri odada uyuyor sabeb ise sen namaz kilyorsun ben ickili.senin yaninda uyumam.dogru degil diyor bu durum.beni evel rahatsiz etmiyordu şimdi rahatsiz etmege basladi😏

Kizlar ben namaz kilyorim.amma eşim kılmiyor bazen ayda 2 kes fln icki içyor arkadaslarnin dogim gununde dugunlerde içdigi geceler ayri odada uyuyor sabeb ise sen namaz kilyorsun ben ickili.senin yaninda uyumam.dogru degil diyor bu durum.beni evel rahatsiz etmiyordu şimdi rahatsiz etmege basladi😏
Rabbim eşini doğru yola iletsin ulduzum inşallah hiç içmez 🌸

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Allah'ım inşallah doğru yola iletir eşini yıdızım hidayet versin inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏼

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İyi de seni dusunene kadar bence rabbimi düşünsün canım güzelce anlat bak içki içen bir insan 40 gün boyunca Müslümanlıktan çıkıyor diye güzelce konuş onunla yolu yol değil rabbim hidayet versin inşallah 🤲🏻

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
İyi de seni dusunene kadar bence rabbimi düşünsün canım güzelce anlat bak içki içen bir insan 40 gün boyunca Müslümanlıktan çıkıyor diye güzelce konuş onunla yolu yol değil rabbim hidayet versin inşallah 🤲🏻
Ay canim ben oyle diyince ben herzaman icmiyormuki ayda 1 iciyorum.onada kiziyorsun dir dir konusyorsun diyor kaşke oda namaz kilsa

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ay canim ben oyle diyince ben herzaman icmiyormuki ayda 1 iciyorum.onada kiziyorsun dir dir konusyorsun diyor kaşke oda namaz kilsa
Ah be kuuzm anlat dediğim Allah gecinden versin ama içki içtikten sonra vefat vs eder ise bile kâfir olarak ölüyor bunları güzelce anlat. Sen bıkmadan ona anlat o bıksa laf etse bile dwvam et yavaş yavaş onunda beynine girer merak etme

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar