Kızlar birşey sorcam bu konuda bilgim yokta

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gül çetin tarafından oluşturulan Kızlar birşey sorcam bu konuda bilgim yokta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,850 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar birşey sorcam bu konuda bilgim yokta
Konbuyu başlatan Gül çetin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan DAWIT

Gül çetin

Kayıtlı Üye
rank
Canim hos dile anlatsana icerde kardeşin var sen vurarsan o aglar diye aneyi vurmak.olmaz boyle anlatirsan belki yapmaz
Benim oğlum anlıyor ama yine aynı şeyi yapıyor 3 yaşında hala konuşamıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benım oglumda otururken arkadan gelıp sırtıma bınıyo bazen kucagına al benı dıyo tabı almıyom ama uyurken yerıne koymak ıcın bazen kucagımada alıyom sıkıntı olmaz ınsallah
Vllah ben eşime indirtiyorum yerde uyuyor eğilince sırtım kilitleniyor

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Benim 3 yaşında oğlum var bazen oynadığını sanıyor sırtıma vuruyor bir tehlikesi olur mu
Cok sert vurmuyosa bi sorun olmaz benim oğlumda 5 yaşında bazen oturuken koşarak gelip kucagima atliyo turabildigim kadra turmaya calisiyosum ama ayagi bacagi bi sekilde çarpıyor sen yinede kendini korumaya calis yoksa büyük eltim 36 haftalıkken karda kayip sırt üstü düşmüştü sırtı bacaklari kalcasi mosmor olmustu ama bebek gayet iyi durumdaydi 39 haftalikken dogdu

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Canim hos dile anlatsana icerde kardeşin var sen vurarsan o aglar diye aneyi vurmak.olmaz boyle anlatirsan belki yapmaz
Ne kadar hoş dille de anlatsan çocuk anlamıyor ki benimki de 3 yaşına girecek bebi diyerek öpüyor seviyor ama yine de arada vurmaya çalışıyor

Gül çetin

Kayıtlı Üye
rank
Cok sert vurmuyosa bi sorun olmaz benim oğlumda 5 yaşında bazen oturuken koşarak gelip kucagima atliyo turabildigim kadra turmaya calisiyosum ama ayagi bacagi bi sekilde çarpıyor sen yinede kendini korumaya calis yoksa büyük eltim 36 haftalıkken karda kayip sırt üstü düşmüştü sırtı bacaklari kalcasi mosmor olmustu ama bebek gayet iyi durumdaydi 39 haftalikken dogdu
İnşşlah hani diyorum emzikten düşer ne bilim Allah korusun birşey olur yoksa bırakmam zaten bakıyorum arkamda pat vurmuş

Gül çetin

Kayıtlı Üye
rank

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim 3 yaşında oğlum var bazen oynadığını sanıyor sırtıma vuruyor bir tehlikesi olur mu
Canım 3 yaşındaki çocuğun vurduğundan bişi olmaz Allah'ın izniyle. Korkma ama izin vermede şiddete meyilli bir çocuk olabilir. Oyun oynadığını sen sanıyor olabilirsin onların dünyası çok başka benim de var oğlum ve kızım. Oğlum da bana vurdu bir kaç defa konuştum şimdi vurmuyor çok şükür kızımda zaten böyle birşey mümkün değil uysal bir çocuk. Erkek çocukları acayip yaramazlar ama çok tatlı konuşuyorlar ya ♥️ Bence izin vermemelisin sana vurmasına yada bir başkasına. Bugün oğlumda yanlışlıkla karnıma kafa attı baya canım yandı ama çok şükür bişi yok hareketli hanımefendi hatta oda abisine tepki verdi ♥️🤲

Tüm sayfalar yüklendi.