Kizlar birşey sormak istiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Kizlar birşey sormak istiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 724 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kizlar birşey sormak istiyorum
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Biliyorsunuz yeni hamileyim geçen gittiğimde kalp sesini duyamadik daha küçük diye ama başka doktora kendi doktoruma önümzde ki hafta anca randevu düşüyor ama o zamana kadar gitmesem bir sorun olur mu yoksa başka doktora kalp sesi için gitsem mi kendi doktorum takipcim olsun istiyorum şimdiden cevaplar için teşekkürler melek annelerim ❤️😍

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Biliyorsunuz yeni hamileyim geçen gittiğimde kalp sesini duyamadik daha küçük diye ama başka doktora kendi doktoruma önümzde ki hafta anca randevu düşüyor ama o zamana kadar gitmesem bir sorun olur mu yoksa başka doktora kalp sesi için gitsem mi kendi doktorum takipcim olsun istiyorum şimdiden cevaplar için teşekkürler melek annelerim ❤️😍
Hiçbir sorun olmaz kuzum bir hafta geç duymuş olursun sorun olmaz yani kendi doktorunda takipteysen onunla devam et bence

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Hiçbir sorun olmaz kuzum bir hafta geç duymuş olursun sorun olmaz yani kendi doktorunda takipteysen onunla devam et bence
İlk hamileliğimde hani kese var mı yok mu diye en yakın yere göründüm ama istiyorum ki aselimde ki doktorum takp etsin o herşeyimi biliyor memnundum da doktorumdan hani geç kalirmiyim diye de aklıma takıldı bu arada bugün iki kez merdivenden düştüm ya ben hamileyken merdivenden inerken çok düşüyorum ya aselde 3 kere düşüp en son göbek bağından düşmüştü 😔 sancım kanamam birşey yok o yüzden gitmedim hani kalcamin üzerine düştum ama çok sert de sayılmaz

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
İlk hamileliğimde hani kese var mı yok mu diye en yakın yere göründüm ama istiyorum ki aselimde ki doktorum takp etsin o herşeyimi biliyor memnundum da doktorumdan hani geç kalirmiyim diye de aklıma takıldı bu arada bugün iki kez merdivenden düştüm ya ben hamileyken merdivenden inerken çok düşüyorum ya aselde 3 kere düşüp en son göbek bağından düşmüştü 😔 sancım kanamam birşey yok o yüzden gitmedim hani kalcamin üzerine düştum ama çok sert de sayılmaz
Birşey olmaz kuzum kendi doktorunda takipte kal💞
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Birşey olmaz kuzum kendi doktorunda takipte kal💞
Ciddimisin yaa nasil becerdin birseyin yok demi dikkat etsene kuzum😔

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
En son adet tarihine göre 6+1 bugün canm
13 haftalarda tahmin yapıyor doktarlar görürse söylüyor net 16 hafta ve 20 haftalık detayli ultrasonda belli oluyor kuzum
Yok kuzum göstermez ki daha cok küçük

13 haftalarda tahmin yapıyor doktarlar görürse söylüyor net 16 hafta ve 20 haftalık detayli ultrasonda belli oluyor kuzum
Kış bebeği olucak insallah minnak💞💞

Öyle mi gösterse iyiydi süpriz yapicaktim 😄 aslında hamileliğimi.de sakalrdim de bu mide bulantılwri ele veriyor 😄 herkeze karşı
Yok kuzum göstermez 🤭
Kiyammam yaaa öğrenince cinsiyet partisi yapin kuzum

Öyle mi gösterse iyiydi süpriz yapicaktim 😄 aslında hamileliğimi.de sakalrdim de bu mide bulantılwri ele veriyor 😄 herkeze karşı
Yok kuzum göstermez 🤭
Kış bebeği olucak insallah minnak💞💞

Yok kuzum göstermez 🤭
Ben yapmıştım ikimizde bilmiyorduk doktor kagida yazdi organizasyoncuya goturdum verdim o balonu hazirladi ben erkek bekliyordum bi patlattim pembe pembe kagitlar🤭🤭🤭🤣🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar