Kızlar bişey sorabilir miyim 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nehir ada'm tarafından oluşturulan Kızlar bişey sorabilir miyim 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,286 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bişey sorabilir miyim 😔
Konbuyu başlatan Nehir ada'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nehir ada'm

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
Hayatım devlet hastanesi ücretsiz yapıyor bu testleri eğer İstanbul da yasiyorsa. MHRS randevu sistemi gir perinatoloji bölümü bakırköy Sadi konuk eğitim ve araştırma hastanesi randevu al dışarıda özelde 800lira unutma devlette ücretsiz bu testler bana da 16hafta da kıza benziyor dedi kesin bişey söylemedi canını sikma
Oturduğum şehirde sadece bir tane devlet hastanesi var Erzurum yada Kars'a göndermek istediler 2 li tarama için ama ben gitmedim 3 lu içinde gondercekti gidemem maddi durumum yok dedim burda yaptılar ❤️🤲 İnşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal kuzum benim cadım 21nci hafta da cinsiyetini göste

Normal kuzum benim cadım 21nci hafta da cinsiyetini gösterdi
❤️🙂Bende dört gözle bekliyorum 1 ay sonra gel tekrar bakalım dedi

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Bugün kontrole gittim ikili tarama testi yapmadım hem maddi durumum yoktu hemde dedilerki risk falan var derler piskolojin bozulur bebeği etkiler bugün gittgmde 17+3 günlük 3 lu test için kan verdim sadece cinsiyetini göremedi doktor kız gibi duruyor dedi cinsiyetinin belli olmaması normal mi sizde böle bişey oldumu 😔
Bende oldu benimki ikiz biri gösterdi diğeri sağolsun hiç bozmadı kendini 😁 gerçi benim detaylı ultrasondu sadece onu yaptırdık o da 23. Hafta yapıldı

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Bugün kontrole gittim ikili tarama testi yapmadım hem maddi durumum yoktu hemde dedilerki risk falan var derler piskolojin bozulur bebeği etkiler bugün gittgmde 17+3 günlük 3 lu test için kan verdim sadece cinsiyetini göremedi doktor kız gibi duruyor dedi cinsiyetinin belli olmaması normal mi sizde böle bişey oldumu 😔
Normal kuzum benim bebeğim 29 haftalikti ogrendigimde

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Oturduğum şehirde sadece bir tane devlet hastanesi var Erzurum yada Kars'a göndermek istediler 2 li tarama için ama ben gitmedim 3 lu içinde gondercekti gidemem maddi durumum yok dedim burda yaptılar ❤️🤲 İnşallah

Canımsın Allah yardımcın olsun maddi manevi herşey gönlünce olsun canım 🙏💕

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank

Hmmm

Amin cumlemizin İnşallah

Amin cumlemizin İnşallah
Netten arastirabilirsin aslında tüm bilgiler var
Bende öyle yapıyorum ama netede fazla guvenmion

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank

Hadi hayırlısı kuzim

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
İkili tarama testini yaptırdım bir sorun ciksa ne yapardim bilmiyorum ama sukur ki bir sorun cikmadi cinsiyeti konusuna gelince 17 haftadan beri kiza benziyor diyorlar detaylı ultrason da bile kendini göstermedi 26 haftalık oldum hala kiza benziyor diyorlar acmiyor tamamen bacaklarini sipa 🤷 bir hafta sonra tekrar kontrol varbu saatten sonra erkek cikaraa kalpten giderim heralde 🤣

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Bn 16+3dün bende gittim 3 taramaya iyikide girmişim bana da dedi kıza benziyor diye inşallah kızdır net bişey demiyor cinsiyettin de 4 taramayı bekliyorum artık

İkili tarama testini yaptırdım bir sorun ciksa ne yapardim bilmiyorum ama sukur ki bir sorun cikmadi cinsiyeti konusuna gelince 17 haftadan beri kiza benziyor diyorlar detaylı ultrason da bile kendini göstermedi 26 haftalık oldum hala kiza benziyor diyorlar acmiyor tamamen bacaklarini sipa 🤷 bir hafta sonra tekrar kontrol varbu saatten sonra erkek cikaraa kalpten giderim heralde 🤣
Bu sene kız senesi inşallah kızım olur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar