Sorum var Kızlar bu aydan sonra bulantı olur mu ya. 5.ayın sonuna kadar kusma bulantı olmuştu.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar bu aydan sonra bulantı olur mu ya. 5.ayın sonuna kadar kusma bulantı olmuştu. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,168 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bu aydan sonra bulantı olur mu ya. 5.ayın sonuna kadar kusma bulantı olmuştu.
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Şuan 31+3 günlük oldum ve bulantım oluyor her bişey yediğimde ağzımda ilk zamanlar olan o berbat tat oluyor yutkunmak istemiyorum. Su içmek istemiyorum sadece meyve yiyorum bu ara bulantidan dolayı ama onlarda ağzımda kötü tat bırakıyor. 🤦🤦 Aşırı mide yanması yine başladı bebek saçlıdır ondan diyorlar ama bilmiyorum ilk zamanlarda aşırı yanma vardı geçmişti yine başladı sanki midem yara gibi acıyor düpedüz. Vee bebek sanki çok aşağıda yani baya kasıklarımda hareket ediyor sanki ayakları mı orada baya acıtan hareketler yapıyor. Bazen yürürken sanki baskı oluyor sanki çıkacak gibi oluyor o derece aşağıda hissediyorum bunlar normal mi ayın 6'sina randevum var ama o zamana kadar düşünüp bunalmak istemiyorum 🤦
Özet olarak:
1- Bu aylarda bulantı ve mide yanması normal mi?
2- Bebek bu aylarda kasıklarda hareket eder mi? Aşağıya baskı yapması normal mi?

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Şuan 31+3 günlük oldum ve bulantım oluyor her bişey yediğimde ağzımda ilk zamanlar olan o berbat tat oluyor yutkunmak istemiyorum. Su içmek istemiyorum sadece meyve yiyorum bu ara bulantidan dolayı ama onlarda ağzımda kötü tat bırakıyor. 🤦🤦 Aşırı mide yanması yine başladı bebek saçlıdır ondan diyorlar ama bilmiyorum ilk zamanlarda aşırı yanma vardı geçmişti yine başladı sanki midem yara gibi acıyor düpedüz. Vee bebek sanki çok aşağıda yani baya kasıklarımda hareket ediyor sanki ayakları mı orada baya acıtan hareketler yapıyor. Bazen yürürken sanki baskı oluyor sanki çıkacak gibi oluyor o derece aşağıda hissediyorum bunlar normal mi ayın 6'sina randevum var ama o zamana kadar düşünüp bunalmak istemiyorum 🤦
Özet olarak:
2- Bebek bu aylarda kasıklarda hareket eder mi? Aşağıya baskı yapması normal mi?
Kuzum sen deyin hepsini ben ilk gebeliyimde yaşadım kusama bulantı miden yanması hepsi o ayda tekrar başladı kasıkda haraket etmesi böyümüsinden dolayında ola bilir ama o bulatına falan isdersen dokdara danış ilac yazsın çünkü son hafdalarda da bulantı ilk zamankıdan daha kötü oluyor Allah yardımcın olsun kuzum az zaman kalmış İnşaAllah bebişini sağ salim kucağına alırsın 🙏🥰

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum sen deyin hepsini ben ilk gebeliyimde yaşadım kusama bulantı miden yanması hepsi o ayda tekrar başladı kasıkda haraket etmesi böyümüsinden dolayında ola bilir ama o bulatına falan isdersen dokdara danış ilac yazsın çünkü son hafdalarda da bulantı ilk zamankıdan daha kötü oluyor Allah yardımcın olsun kuzum az zaman kalmış İnşaAllah bebişini sağ salim kucağına alırsın 🙏🥰
Amin canım inşallah sağolasın 🥰🙏 Cidden zor bulantı mide yanması ve ben normalde aşırı hareketli biriyim ama sırf o aşağı baskı yapıyor diye evden çıkmak istemiyorum 🤦🤦

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Özet olarak:
Çok normal kuzucuk ben baskıdan artık adım atarken gözlerimden yaş geliyordu düşün mide bulantısı da doğuma kadar devam etti bende 30. Haftada başlamıştı

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Özet olarak:
Kuzum bebek rahme baskı yapıyor normaldir endişe etme
Mide yanması bulantı da normal çok rahatsiz olur isen kontrol zamanında doktora danışirsin

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bebek rahme baskı yapıyor normaldir endişe etme
Mide yanması bulantı da normal çok rahatsiz olur isen kontrol zamanında doktora danışirsin
Mide yanması için süt çözümü buldum şimdilik ama bulantı çok fena bişey doktora sorcam ama ilaç kullanmakta istemiyorum bebeğe zararı olur diye 🤦 ama bu aşağı basması baya rahatsız ediyor 😟😟

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar