Kızlar bu leke yerleşme kanaması mı (fotolu)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde isiközbennn tarafından oluşturulan Kızlar bu leke yerleşme kanaması mı (fotolu) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,641 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Kızlar bu leke yerleşme kanaması mı (fotolu)
Konbuyu başlatan isiközbennn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

isiközbennn

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle fotoğraftan rahatsız olanlar için özür diliyorum sağliki bir konu, reglime 8 gün kala bir anda böyle bir kanama geçirdim göğüslerimde hassasiyet dışında başka bir belirtim yok. Yarın hamilelik testi yapsam evde çıkar mı..son zamanlarda zor günler geçiyorum sivilcelerimde de artış var hormonel bir durumda olabilir mi

Ekli dosyalar

• E57EC483-FB37-4DA9-B9E8-770674F055AF.jpeg
    E57EC483-FB37-4DA9-B9E8-770674F055AF.jpeg
    833.8 KB · Görüntüleme: 130

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle fotoğraftan rahatsız olanlar için özür diliyorum sağliki bir konu, reglime 8 gün kala bir anda böyle bir kanama geçirdim göğüslerimde hassasiyet dışında başka bir belirtim yok. Yarın hamilelik testi yapsam evde çıkar mı..son zamanlarda zor günler geçiyorum sivilcelerimde de artış var hormonel bir durumda olabilir mi
Test yap yaptıktan sonra kan testi ver acile gidip sonuç ver

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canım bunun met kararına varmamis zor açıkçası yerleşme kanaması da olabilir veya regl başlangıcı da net sonuç için kan tahlili yaptır ama istersen ilk olarak evde gebelik testi yaptır daha sonra ona tahlili ver Rabbim gönlüne göre versin inşallah 🤲🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yani ne desel yalan olur stres de böyle kanamalara sivilcelere neden olabilir canım ama gebelikte olabilir belli olmaz. Sen bir evde test uap hastanede zaten regl geçmeden kan testi yapmazlar

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Adet öncesi de bu tür lekelenme olabiliyor adet dönemi mevsimsel değişikliklere duygu durum değişikliğine göre bir hafta önce ya da geç olabilir. Yerleşme kanaması kahverengi pembemsi akintidir nadiren 3 gün kadar sürebilir takip etmek gerekiyor evde test yapabilirsin ama kafa karışıklığı yapar bence

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Yerleşme kanamasına benziyor mu ve daha 8 gün vardı böyle bi şey olabilir mi ya
Ben sana şöyle açıklayayım herkez de yerleşme kanaması görülmez.
Ben adet olacağım soralari adet olmadim sadece kahve rengi ve açık pembe karışık bir akıntı gelmişti bende adet olmadimi bilmiştim test yaptım sonrada gidip kan verdim Acile adet olmazsan eyer evet o yerleşme kanaması da olabilir .

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar