Sorum var kızlar bugun 10 haftalık oldu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sibelkoc tarafından oluşturulan kızlar bugun 10 haftalık oldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 390 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı kızlar bugun 10 haftalık oldu
Konbuyu başlatan sibelkoc
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
kızlar bugun 10 haftalık olduk en son 8 haftalıkken dokdora gıttım tekrar nezman gıtmem gerek acaba
Aslında bir sorun yoksa aydan aya gitmeb lazım da doktorun sana ne zaman gelmen gerektiğini söylemedi mi canım yani ikili testte var işin ucunda bence sen bir randevu alıp git hem ikili testin vaktini söyler doktorun bende 10 haftalığım bu hafta perşembeye randevu aldım ve bende en son 8 haftalıkken gitmiştim

sibelkoc

Kayıtlı Üye
rank
Aslında bir sorun yoksa aydan aya gitmeb lazım da doktorun sana ne zaman gelmen gerektiğini söylemedi mi canım yani ikili testte var işin ucunda bence sen bir randevu alıp git hem ikili testin vaktini söyler doktorun bende 10 haftalığım bu hafta perşembeye randevu aldım ve bende en son 8 haftalıkken gitmiştimn
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

nekdarlık oluyor kac haftalık cnm

yani nezman gitmem lazm cnm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

nekdarlık oluyor kac haftalık cnm

yani nezman gitmem lazm cnm
12 haftalık ikwn ikili test yapılıyor eğer sen 2 hafta sonra gidersen yüksek ihtimalle ikili teste sıra bulamayacaksın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar