"Kızlar Bugün Çok Bir Olay Yaşadık🥲🥲😟

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"Kızlar Bugün Çok Bir Olay Yaşadık🥲🥲😟 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 947 kez görüntülenmiş, 70 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı \"Kızlar Bugün Çok Bir Olay Yaşadık🥲🥲😟
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Bugün Çok Kötü Bir Olay Yaşadım Yazarken Ağlıyorum Ellerim Titreyerek Yazıyorum 😟😟😟🥲🥲 Ben Yemek Yapıyordum Oğlum Yerdeydi Ağzına Nerden Bulduysa küçük Ağıt Parçası Bulmuş Şefaf Gibi Agzindaydı Boguliyordu Kendimden Geçdim Oğlumu Kaybettim Sanıyordum Annem Ters Çevirdi Kusturdu Ağzındaki birden çıktı Bu Sefer Yasayamazdim Allah'ım gücüne Gitmesin Hala etkisindeyim. Hergun Temizlik Yapıyorum Nerden Buldu Aklım Almiyor Kalbim Hala Çok açıyor rabbim Bunu Kimseye Yasatmasın Yavrum Ellerimden Nerdeyse kayıyordu 🥲🥲🥲🥺🥺🥺🥺
Kuzum bnm korkunu çok iyi anlıyorum inan bu durumlarda biz anneler olarak çok soğuk kanlı olmamiz lazım cnm pasamiz büyüdü ge daha neler neler yapicak o an annen yanında olmaya bilirdi rabbim korumuş yine de gecende asel alparslanin ağzına mısır kiydu demiştim ya boğuluyordu rabbim korudu o yüzden birazdaha dikkatli olman lazım artık pasamiz bir yerden birsey koparmaya birseyler almak için yeterince büyüdü annesi senin de bu yüzden iki kati daha dikkatli ve birazdaha soğuk kanlı olman lazım ki bazen sen tek kende başına gele bilir en azından kendinde müdahale etmelisin canım bnm rabbim birdaha yaşatmasın kimseye korkunu çok iyi anlıyorum

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Oy kıyamam paşaya vAlla yapışmış demek ki ya şuan ilgilerini çekiyor ne bulsalar direkt ağıza canım böyle şeylerde çok panik olma sende bir şeyler yapmaya uğraş canım Allah korusun tekken vs bir sorun olurda paşa korumuştur annesi senin gibi aynı şey bugün bizde de oldu kızımın boğazında elma kaldı ne verdi ne çıkardı ne yuttu zorla çıkarttık da çok şükür
Özlemim oldum artik kendimden Geçdim 🥺 Allah'ım evlatlarımızı korusun sizede çok geçmiş olsun 🥺🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaa gelmiş geçmiş olsun canım benim Rabbim beterinden korusun inşallah kuzum
Amin gamzem amin inşallah kuzum 🥺🤲

Valla ne yapalım müdür yapacaksın deyince yapıyorsun 😊
Demi kuzum ya bir yerden basliyacam artık Allah nasip ederse🤩🤩

Ah kuzum şuan yerde gördüğü yada eline gelem her şeyi ağzına atma derdinde elinden geldiğince ona vakit ayır yemek yaparken yanında bir şey bırakmadığından emin ol. Rabbim esirgemiş
Ayşem hala etkisndeyim 🥺🥺 nasıl oldu diye çokda dikat ederim Allah'ım kimseye yasatmasin rabbim evlatlarimizi kaza beladan korusun inşallah 🤲🥺

Amin canım inşallah Rabbim korusun evlatlarimizi🤲❤️
Amin kuzum inşallah ♥️🤲🤲🤲

Allah korumus umutu, çok şükür. Rabbime emanetler hepsi. Biz ne yapsak da ille birseyler yasayacagiz. Rabbim korusun
Ammin canım benim amin inşallah Allah'ım kimseye yasatmasin

Yaa inanmıyorum ilk defami dedi baba
Evet kuzum dün ilk defa dedi 🥺

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Özlemim oldum artik kendimden Geçdim 🥺 Allah'ım evlatlarımızı korusun sizede çok geçmiş olsun 🥺🤲

Amin gamzem amin inşallah kuzum 🥺🤲

Demi kuzum ya bir yerden basliyacam artık Allah nasip ederse🤩🤩

Ayşem hala etkisndeyim 🥺🥺 nasıl oldu diye çokda dikat ederim Allah'ım kimseye yasatmasin rabbim evlatlarimizi kaza beladan korusun inşallah 🤲🥺

Amin kuzum inşallah ♥️🤲🤲🤲

Ammin canım benim amin inşallah Allah'ım kimseye yasatmasin
Olacağı varsa emin ol oluyor canım en azından biraz daha tedbirli olursun kendini suçlu hissetme. Şükür bir şey olmamış paşaya ama öyle durumlarda nolur kontrollü ol kendini kaybetme strese girmeyip Umut’a nasıl yardımcı olabileceğini düşün panik yapmak daha büyük hatalara yol açar çünkü ❤️

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Kuzum bnm korkunu çok iyi anlıyorum inan bu durumlarda biz anneler olarak çok soğuk kanlı olmamiz lazım cnm pasamiz büyüdü ge daha neler neler yapicak o an annen yanında olmaya bilirdi rabbim korumuş yine de gecende asel alparslanin ağzına mısır kiydu demiştim ya boğuluyordu rabbim korudu o yüzden birazdaha dikkatli olman lazım artık pasamiz bir yerden birsey koparmaya birseyler almak için yeterince büyüdü annesi senin de bu yüzden iki kati daha dikkatli ve birazdaha soğuk kanlı olman lazım ki bazen sen tek kende başına gele bilir en azından kendinde müdahale etmelisin canım bnm rabbim birdaha yaşatmasın kimseye korkunu çok iyi anlıyorum
Ah birtnem öyle kötüydüki gözümün önünden gitmiyor bende panik atak var hemde çok kötü bundan sonra daha çok dikkatli olacağım neler neler yapıyor kuzum ya bir görsen Rabbim evlatlarımızı korusun inşallah

Olacağı varsa emin ol oluyor canım en azından biraz daha tedbirli olursun kendini suçlu hissetme. Şükür bir şey olmamış paşaya ama öyle durumlarda nolur kontrollü ol kendini kaybetme strese girmeyip Umut’a nasıl yardımcı olabileceğini düşün panik yapmak daha büyük hatalara yol açar çünkü ❤️
Tamam kuzum panik ataak olduğu ifin Ayşem birden böyle oldu ♥️🤲

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Ah birtnem öyle kötüydüki gözümün önünden gitmiyor bende panik atak var hemde çok kötü bundan sonra daha çok dikkatli olacağım neler neler yapıyor kuzum ya bir görsen Rabbim evlatlarımızı korusun inşallah
Evet kuzum tahmin edebiliyorum cnm bir süre etkisinden çıkamazsın kuzum ama sen güçlü bir annesin daha dikkatli olacağına ve tek başınayken de herseyin üstesinden gele bilcegine gönülden inanıyorum canm bütün evlatlarımızı korusun insalalh cnm

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Evet kuzum tahmin edebiliyorum cnm bir süre etkisinden çıkamazsın kuzum ama sen güçlü bir annesin daha dikkatli olacağına ve tek başınayken de herseyin üstesinden gele bilcegine gönülden inanıyorum canm bütün evlatlarımızı korusun insalalh cnm
Canımsın Ayşem amin insalalh sen nasılsın birtanem çocuklar nasillar

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Bugün Çok Kötü Bir Olay Yaşadım Yazarken Ağlıyorum Ellerim Titreyerek Yazıyorum 😟😟😟🥲🥲 Ben Yemek Yapıyordum Oğlum Yerdeydi Ağzına Nerden Bulduysa küçük Ağıt Parçası Bulmuş Şefaf Gibi Agzindaydı Boguliyordu Kendimden Geçdim Oğlumu Kaybettim Sanıyordum Annem Ters Çevirdi Kusturdu Ağzındaki birden çıktı Bu Sefer Yasayamazdim Allah'ım gücüne Gitmesin Hala etkisindeyim. Hergun Temizlik Yapıyorum Nerden Buldu Aklım Almiyor Kalbim Hala Çok açıyor rabbim Bunu Kimseye Yasatmasın Yavrum Ellerimden Nerdeyse kayıyordu 🥲🥲🥲🥺🥺🥺🥺
Rabbim yardımcın olsun canm Allah kimseyi evladıyla sınamasın

Tüm sayfalar yüklendi.