Kizlar bugün ne pişirsem derdi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Kizlar bugün ne pişirsem derdi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,445 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bugün ne pişirsem derdi
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esra Çınarrrr

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
En nefret ettiğim şey ne pişirsem diye düşünmek akşam 7 eşim geliyor ben akşamdan başlıyorum ne pişirsem diye ve hala dusunmekteyim😁😁kimler benim gibi
Valla ben bu gün hamiş ayrıca da bir kız annesi olarak rahatsızım ve eşim yapacak yemekleri ne yaparsa onu yiycez bu günde o düşünsün 😂😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
En nefret ettiğim şey ne pişirsem diye düşünmek akşam 7 eşim geliyor ben akşamdan başlıyorum ne pişirsem diye ve hala dusunmekteyim😁😁kimler benim gibi
😂😂 Bir haftaya yakın bende öyleydim 1 haftadır anniskom yapıyor benim o derdim kalktı suanlik ortadan 😂😂

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Ay en nefret ettiğim olay düşün düşün dur. Eşime soruyorum bilmiyorum canım birşey istemiyor diyor 😏 gelirken dondurulmuş patates ve köfte alıyım dedi Allah razı olsun 😅 çok işime geldi🙈
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😂😂 Bir haftaya yakın bende öyleydim 1 haftadır anniskom yapıyor benim o derdim kalktı suanlik ortadan 😂😂
Bende yarın gitçem anneme biraz kurtulcam o dertten 😅😅

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ay en nefret ettiğim olay düşün düşün dur. Eşime soruyorum bilmiyorum canım birşey istemiyor diyor 😏 gelirken dondurulmuş patates ve köfte alıyım dedi Allah razı olsun 😅 çok işime geldi🙈
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende yarın gitçem anneme biraz kurtulcam o dertten 😅😅
😂😂Valla doğuma kadar burdayım anneşkom bakacak bana 😍

Tüm sayfalar yüklendi.