Kızlar bugun spinal anesteziyle doğurdum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Gamze akdeniz tarafından oluşturulan Kızlar bugun spinal anesteziyle doğurdum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,962 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Kızlar bugun spinal anesteziyle doğurdum
Konbuyu başlatan Gamze akdeniz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevgi123

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hiç sut gelmedi 1 damla bile bebeğime sut gönderemedim gelmiyo stresten mi bilmiyorum yok çok üzülüyorum 1 damla bile yok neler içtim neler denedim yok
Canım benim stres yapma kendine üzülmemeye çalış bak benim de bebeğim kuvez de kendimi zor tutuyorum anlıyorum seni neler hissettiğini sadece sütüne odaklan Allahım varken hiç stres yapma inşallah sağ salim yavrularımızı evlerimize getiririz inşallah 🤲☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hiç sut gelmedi 1 damla bile bebeğime sut gönderemedim gelmiyo stresten mi bilmiyorum yok çok üzülüyorum 1 damla bile yok neler içtim neler denedim yok
Sürekli sağmaya bak gelir inşallah ılık su ile yıka göğüsünü faydası olur

Gamze akdeniz

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun kılar guzel mesajlarınız için hepinize tek tek teşekkür ederim bebeğimin durumu iyimiş sütüm yoktu bugun azda olsa geldi inşallah devamı gelir yarın belki kuvezde cıkartılabilşrmiş tahlil sonuçlarına göre belli olucak inşallah yarın evine gelir bebeğim onu çok merak ediyorum ve ona kavuşmayı iple çekiyorum

Allah razı olsun kılar guzel mesajlarınız için hepinize tek tek teşekkür ederim bebeğimin durumu iyimiş sütüm yoktu bugun azda olsa geldi inşallah devamı gelir yarın belki kuvezde cıkartılabilşrmiş tahlil sonuçlarına göre belli olucak inşallah yarın evine gelir bebeğim onu çok merak ediyorum ve ona kavuşmayı iple çekiyorum
Hepinize dualarınız guzel dilekleriniz için tek tek teşekkür ediyorum canlarım rabbim evlatlarımızı bize bağışlasın onları sağlıklı sıhhatli büyütmeyi nasip etsin hepimize

...

Moderator
Mod
rank

Hepinize dualarınız guzel dilekleriniz için tek tek teşekkür ediyorum canlarım rabbim evlatlarımızı bize bağışlasın onları sağlıklı sıhhatli büyütmeyi nasip etsin hepimize
inşaAllah tahlil sonuçları iyi çıkarda çıkarırlar küvezden bebişini canım.Sütünün gelmesine çok sevindim.Eve gidince bol emzirirsin.Emzirdikçede gelir.😘

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Şükür kuzum bebek iyi olsun da gerisi önemli değil benimde şimdi birden aklıma sen düştün direk postlara bakmaya başladım ismini bulacam diye içim rahat etti rabbim ikinizi bir wn önce kavuştursun inslaah stres yapma sütun de gelir yavaş yavaş 😍🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar