Kizlar burayla alakalı değil ama bir bakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Nisa16 tarafından oluşturulan Kizlar burayla alakalı değil ama bir bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 459 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kizlar burayla alakalı değil ama bir bakarmisiniz
Konbuyu başlatan Nisa16
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mnengizek

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Benim oglum 18 yaşında ve gitarı cok guzel caliyor seaside dinleyenler güzel diyiyor simdi bide bir iki parça piyonoda calmayi ogrendi benim oglum konsarvatuara yazılmak istiyor acaba aranızda konsavatoarla bilgisi olan varmi mesela ne istiyorlar konservatuvar için normal sınavları giriliyor cok hevesli bide konsarvatuarin kayıtları nezaman oluyor

Mnengizek

Kayıtlı Üye
rank
Benim oglum 18 yaşında ve gitarı cok guzel caliyor seaside dinleyenler güzel diyiyor simdi bide bir iki parça piyonoda calmayi ogrendi benim oglum konsarvatuara yazılmak istiyor acaba aranızda konsavatoarla bilgisi olan varmi mesela ne istiyorlar konservatuvar için normal sınavları giriliyor cok hevesli bide konsarvatuarin kayıtları nezaman oluyor
Hem sinava giriyo hemde yetenek sinavina girmesi gerekiyo ikisindede baraji gecmesi gerek ama genelde yetenekte daha agirlik veriyolar yetenek sinavlari ne zaman onlari arastirsin.

Tüm sayfalar yüklendi.