Kızlar çay agacı yagı kullanan oldumu aranızda

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Efsane1999 tarafından oluşturulan Kızlar çay agacı yagı kullanan oldumu aranızda başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 913 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar çay agacı yagı kullanan oldumu aranızda
Konbuyu başlatan Efsane1999
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Ben bu gün sivilce için denedim ama sizce bebeye zararı olurmu ?
Dışarıdan uygula yapılabilir diye biliyorum içilmediği sürece Sıkıntı yok ama konsantre gibi yoğun bi yağ olduğu için başka bir yağ ile seyrelterek kullanman daha garanti olur. Birde doktora danışsan belki daha iyi bilgi verebilir sana ben. Daha önce kullandım ama gebe değildim araştırma yaparken bu bilgiye rastlamıştım o yüzden yazdım yinede doktor her zaman daha iyi bilgi verir

Efsane1999

Kayıtlı Üye
rank
Dışarıdan uygula yapılabilir diye biliyorum içilmediği sürece Sıkıntı yok ama konsantre gibi yoğun bi yağ olduğu için başka bir yağ ile seyrelterek kullanman daha garanti olur. Birde doktora danışsan belki daha iyi bilgi verebilir sana ben. Daha önce kullandım ama gebe değildim araştırma yaparken bu bilgiye rastlamıştım o yüzden yazdım yinede doktor her zaman daha iyi bilgi verir
Bende araştırdım biraz ama zaten tek kullanmıyorum nemlendirici kremle karıştırıp kullandım ama yinede biraz tedirgin oldum keskin bir kokusu oldugu için daha önce hiç denemedim bu gebelikdede sivice çıktı yüzümde baya onun için kullandım bir videoda görmüşdüm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gebelikte normal bilinen bi çok ürün tehlikeli olabiliyor lokal olarak kullanmışsınız kullandığınız bölgeye göre de değişir etkisi
Yüzüme kullandım ilk defa kullanıyorum ama keskin kokulu oldugu için korkdum biraz bebeye zarar verir diye

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bende araştırdım biraz ama zaten tek kullanmıyorum nemlendirici kremle karıştırıp kullandım ama yinede biraz tedirgin oldum keskin bir kokusu oldugu için daha önce hiç denemedim bu gebelikdede sivice çıktı yüzümde baya onun için kullandım bir videoda görmüşdüm

Yüzüme kullandım ilk defa kullanıyorum ama keskin kokulu oldugu için korkdum biraz bebeye zarar verir diye
Keskin kokulu ürünleri kullanma cnm bende çamaşır suyu çok kullanıyordum eldiven ile eşim kızıyordu doktora danıştık temasından çok senin soluman zararlı dedi

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank

Sabunuda var o da iyi geliyor dr tuna ben ondan çok memnundum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar