Kizlar cinsiyet yanilmasi olan var mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Güller tarafından oluşturulan Kizlar cinsiyet yanilmasi olan var mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,908 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar cinsiyet yanilmasi olan var mi
Konbuyu başlatan Güller
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selda mas

Güller

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kafam çok karıştı 26+4 gunlukyuz şimdiye kadar cinsiyetine kız dediler ilk cinsiyetini öğrenmek için özel doktora gittim hatta kız dedi sonra devlete gittim yine kız dedi geçen ay devlete gittiğimde erkek dedi çok şaşırdım hatta ultrason resmini bile verdi kesin olarak erkek die sizce hangisi doğru bilemedim ayrıntılı u ltrasonu haftası geçtiği için yaptiramadim

Ayşenur 12

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kafam çok karıştı 26+4 gunlukyuz şimdiye kadar cinsiyetine kız dediler ilk cinsiyetini öğrenmek için özel doktora gittim hatta kız dedi sonra devlete gittim yine kız dedi geçen ay devlete gittiğimde erkek dedi çok şaşırdım hatta ultrason resmini bile verdi kesin olarak erkek die sizce hangisi doğru bilemedim ayrıntılı u ltrasonu haftası geçtiği için yaptiramadim
Bnce sen başka bir doktora da git tam emin ol ona göre hazırlığını yap cnm bnmde başıma geldi 2 doktor aynı şeyi demişti 26 haftada başka doktora gittiğimde farklı dedi son gittiğim doktor yenilmişti başka doktora gittim kendi doktorumun dediği çıktı kordon fln olabiliyo yada bebek kapatmıştır hep pipisni😅

Güller

Kayıtlı Üye
rank
Bnce sen başka bir doktora da git tam emin ol ona göre hazırlığını yap cnm bnmde başıma geldi 2 doktor aynı şeyi demişti 26 haftada başka doktora gittiğimde farklı dedi son gittiğim doktor yenilmişti başka doktora gittim kendi doktorumun dediği çıktı kordon fln olabiliyo yada bebek kapatmıştır hep pipisni😅
En son gittiğim doktor resmen pipisinin resmini verdi ama ben belki yanilmistir diyorum 😊 bir OĞLUM var bunun da kız olmasını çok istemiştim hayırlısı artık sağlıklı olsunda
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

En son gittiğim doktor resmen pipisinin resmini verdi ama ben belki yanilmistir diyorum 😊 bir OĞLUM var bunun da kız olmasını çok istemiştim hayırlısı artık sağlıklı olsunda
13 eylülde tekrar gidecem bakalım bu sefer ne diyecekler ☺

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Olabiliyor ama senin bayagı büykmüş bi doktora daha görün anlat durumunu gerekirse ayrıntılı baksın belki kordon önünde diye farkedilmemiştir yada kemik yapısına bakıp söyledikleri için yanılma olmuştur

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Ben de guvenemeyip 2 ayrı doktora gittim 19 haftalikken kesin kız denildi hatta bacak arasını falan gördüm haftaya ayrıntılı ultrason var şimdi cnm sen hep kız derlerken bacak arasını hiç göstermediler mi sana yoksa gizliyo muydu bide ayrıntılı da önceden oluyo 25 hafta olmadan bakmamış mıydın benimde ilki oglan bu minnosum kız bakalım ☺️

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank

13 eylülde tekrar gidecem bakalım bu sefer ne diyecekler ☺
Pipisini yim onun

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
Bende de ikili testte erkek dedi doktor resim de verdi sonrakiler saklıyor kız olabilir dedi ben itimat etmedim saklıyor diye kız denir mi dedim 21. Haftada kız dedi başka bir doktor bayan lapyaları oluşmuş dedi üç çizgi var dedi gösterdi 22. Haftada kontrole gittim yine baktı kız bebek dedi 24. Haftada detaylı ultrason var bi de ordan ne dicekler bakacağım kız derlerse artık hazırlığımı ona göre yapacağım inşallah ❤ en başta sağlıklı ve hayırlı evlat nasip olsun hepimize 🌹

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Ya şimdi benide şüpheye düşürdün burdan böyle okudukça hep şüphe kaplıyor içimi. 18+5 te büýük ultrasyonda bakan kişi kıza benziyo dedi bacakları kapalı dedi aynı qün normal dktruma sonuç qosterdim baktı kesin kız dedi. 21 haftada ayrintilya qirdim doktr qöstrtmedi dedi. 25te kontrolde kız dedi kesin şimdi kendimi çok adapte ettim bi oqlum war benmde yanilirlarmi yaa

Güller

Kayıtlı Üye
rank
Ya şimdi benide şüpheye düşürdün burdan böyle okudukça hep şüphe kaplıyor içimi. 18+5 te büýük ultrasyonda bakan kişi kıza benziyo dedi bacakları kapalı dedi aynı qün normal dktruma sonuç qosterdim baktı kesin kız dedi. 21 haftada ayrintilya qirdim doktr qöstrtmedi dedi. 25te kontrolde kız dedi kesin şimdi kendimi çok adapte ettim bi oqlum war benmde yanilirlarmi yaa

Valla biz hazırlık da yapmıştık kız die hatta ilk gittiğim doktorum renkli büyük ultrasonla bakıp hemen görmüştü kız dedi bende ona inandım

Valla biz hazırlık da yapmıştık kız die hatta ilk gittiğim doktorum renkli büyük ultrasonla bakıp hemen görmüştü kız dedi bende ona inandım
Olabiliyor ama senin bayagı büykmüş bi doktora daha görün anlat durumunu gerekirse ayrıntılı baksın belki kordon önünde diye farkedilmemiştir yada kemik yapısına bakıp söyledikleri için yanılma olmuştur
insallah 13 eylülde tekrar gidecem bu sefer iyice soracam geçen ay gittiğimde doktorum çok emin konuştu erkek die resmini bile verdim dedi ama ben belki yanlış görmüştür diyorum emin olamıyorum

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank

insallah 13 eylülde tekrar gidecem bu sefer iyice soracam geçen ay gittiğimde doktorum çok emin konuştu erkek die resmini bile verdim dedi ama ben belki yanlış görmüştür diyorum emin olamıyorum
Benim doktr 25 yılına merdiwen dayamış mesleqinde, öyle demeyin qözünüzü seweyim önce saqlk hayrli olması rabbime çok şükür ama herkez kız diye biliyor insaAllah deqsim olmaz hayrlica 😌

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar