Kızlar çok acil bakar mısınız çok kötüyüm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Chyperus tarafından oluşturulan Kızlar çok acil bakar mısınız çok kötüyüm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,186 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Kızlar çok acil bakar mısınız çok kötüyüm
Konbuyu başlatan Chyperus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️Şeyma❤️ İlyas❤️

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba, 3 gün önce doğum yaptım şuan göğüslerim taş gibi ve kocaman. Aşırı ağrı var ve emziremiyorum çok canım yanıyor. Sağmaya çalışıyorum ama sağdıkça daha da şişiyor gibi asla yumuşamıyor. Kafayı yemek üzereyim. Sıcak duş, kompress, sağma her şeyi yaptım. Oturdum ağlıyorum lütfen yardım edin 😭😭😭😭
Cnm o genelde bizim bu tarafta canın birşey isterse yiyemezsen olur derler canın birşey çekerse elini göğsüne sür derler hep bende de çok oldu sık emzir birde göğüs yarası için emzirme şekli önemli ona dikkat et birde masaj yap sürekli o seni rahatlatır

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba, 3 gün önce doğum yaptım şuan göğüslerim taş gibi ve kocaman. Aşırı ağrı var ve emziremiyorum çok canım yanıyor. Sağmaya çalışıyorum ama sağdıkça daha da şişiyor gibi asla yumuşamıyor. Kafayı yemek üzereyim. Sıcak duş, kompress, sağma her şeyi yaptım. Oturdum ağlıyorum lütfen yardım edin 😭😭😭😭
Ağlama kiz sütün kesilir yoksa stres yapma kendine

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Aaa aynı gün doğum yapmışız demek 11 Ekim 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ağlama kiz sütün kesilir yoksa stres yapma kendine
Eski post bu canım 😂

Canım üzülme herkesin başına geliyor sen şuan sakince emzir.aciyorsada pes etme emzir kendisi rahatlar sadece emzir

Kuzum ilk öncelik gözünüz aydın ravbim sağlıcakla analı babalı büyütmeyi nasip etsin 🤲🌹göğüslerinde şuan için çok normal doğum oldu ve artık süt kanalların açıldı süt üretiyorlar sen ne kadar acısada emzir bol bol emzirdikçe rahatlayacaksın emin ol 1 2 ay içinde göğüslerin tamamen emzirmeye alışır düzenli emzirdikçe bende öyleydim ağlaya ağlaya göğüslerim kanaya kanaya emziriyordum sağlık ocağındaki ebe hiç bir göğüs ucu aparat kullanma süt üretimini azaltır ve göğüslerin alışmaz dedi bol bol direk temas ile emzir korkma geçecek ve alışacaksın bebeğinin dudakları iyi edecek yaralarını dedi öyle de oldu gönlünü ferah tut annesi sadece bol bol emzir lansinoh krem öneririm kullan sürüp yıkamadan emzirebilirsin bitkisel krem işine yarar 👍🌹

İkraNur'annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım öncelikle geçmiş olsun göğüslerin sabunla masaj yaparak yıka bide zeytin yağı çok iyi geliyor onunla da yap

Çok geçmiş olsun canım Rabbim analı babalı büyütsün inşallah bende aynı senin gibi olmuştum hatta emziremedigim için süt kaldı içinde şişti ateşim yükseldi hastanelik oldum resmen havale geçirecektim hem yara çok oldu ama doktor dediki sürekli emzir emzirki hem yarası geçer hemde şişkinliği sen sadece sütünü sür uçlarına emin ol ki geçer ama ne kadar acısada sürekli emzir masaj uygula banyoda çok geçmiş olsun 🙏

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar